Ninja je legenda, která přežívá staletí. Ninja je pojem, který nahání hrůzu. Ninja je mistr, který pije ze staleté studnice předků. Haru je Ninja a dělá této privilegované kastě bojovníků pořádnou ostudu. Není to snad proto, že je bílý. Není to snad proto, že je blbý. Haru je jen trošku tvrdší. Když ho jako malé dítě přinesli do jednoho japonského kláštera, vzbudil pozornost. Nemá šikmé oči, ale i tak by z něho mohl být Velký bílý bojovník. Naštěstí se tak nestalo. Haru má sílu, Haru umí kolem sebe mlátit rukama i nohama, ale chybí mu trochu koordinace. Nejeden učitel při hodinách bojového umění svlékl kimono, odhodil katanu a utekl do pralesa. A k milosrdné harakiri se chystá i nejvyšší velmistr, protože se právě dozvěděl, že Haru chce do Beverly Hills, aby v nebezpečné misi holýma rukama srovnal tlupu banditů. (oficiálny text distribútora)

duklak2

Nedoceněná komedie se skvělým hercem v hlavní roli. Je smutné, že se předávkoval drogami. Snímek nezklame nikoho. Litovat nebudete a zažijete hodinu a půl srandy. ()

Lacike

Ultimatívna blbosť s často trápnym Farleym a tými najprimitívnejšími vtipmi v ktorých Farley neustále do niečoho naráža alebo o niečo zakopne. Jednu hviezdičku dávam za to, že raz za desať minút sa tam našiel vtip, ktorý ma rozosmial. a Druhú za solídne bitky. Robin Shou ako Farleyho ochranca v pozadí a Keith Cooke ako gorila hlavného záporáka tu nie sú len tak do počtu. Síce sú bitky v komediálnom vyznení, ale Cooke občas prevetrá svoje nohy a predvedie rýchle kombá. Veľka škoda, že sa z filmov vytratil. Ostrihaný nakrátko a s briadkou vyzerá fakt drsne. A Robina tu furt nechcene mláti Farley. :) Bod pre Farleyho za snahu predviesť s tým veľkým nákladom, ktorý nosil na bruchu, aj nejaké fyzické kúsky. Takže výsledkom je taká buranská komédia o veľkom bielom nindžovi. Ha, ha. 4/10. ()

Tommassi3 odpad!

"Velký bílý ninja je pořád s tebou !!" Kdo ?? Velká bílá mindža ?? Než si Chuck bral Larryho, chodil Dennis Dugan s Chrisem Farleyem.. A stvořili spolu nejsádelnatější a nejodpornější rádoby parodii na ninja bijáky všech dob.. Hanba blejt !! ()

corpsy

Kto videl aspoň jeden film z hercom Chrisom Farleym tak vie čo čakať, tí ostatní sa zasmejú na niektorých dobrých vtípkoch a dostane sa im priemernej komediálnej zábavy. ()

Bat55

Niekedy sú až tie jeho babrácke chmaty a cena byť čo najvtipnejší až trapné vecičky,ktorými tento stupidný film disponuje.Chris Farley je zaujímavý ninja,ktorého sme ešte nevideli.Je pravda,že film napoprvé klape,ale pokračovanie už prosím nie! ()

Hanyou

A já jsem se nečekaně i bavila. Je to sice vcelku trapné, postavené celé na nešikovnosti hlavního hrdiny, ale ve správné náladě (ve které jsem byla) je to pohodový film. Samozřejmě, pokud vás tento druh humoru uráží už jen z principu, tak se na to nekoukejte. ()

lekr

Filmy o nemotorném rádoby akčním hrdinovi který podělá co může a je zoufale nevtipný leč nakonec zachrání celej svět od superpadoucha mě nikdy nijak moc nebraly... ()

Martin741

najprv som si myslel, ze sa nadvahou robi kung fu len namakany Sammo Hung Kam Bo ..... no a postupne som zistil, ze aj isty Chris Farley. No ale unho to je trapne. Upana Kam Bo sa da zasmiat a casto som neveril co stvara so svojou vahou, dnes je to uz stary 70 rocny pan. Tuna sa smiat ani nie je comu, a ak sa najde humor, tak je pretlacany nasilu. 15 % ()

C0r0ner

Ten film byl tak špatný, až z toho titulní herec ještě v tom samém roce radši umřel, než aby se na to musel podívat podruhé. V popisku je napsáno Akční/Komedie. No. Akční to bylo podobně jako souboj dvou lenochodů a zábavné asi jako Pivrncovy kanálové vtipy z hospody. Těch skoro 50% mi nějak nejde do hlavy. 10% ()

Courtemanche

Chris Farley byl hodně dobrý komik. Skutečný komik a ne jen na úrovni hihi-ha-haha-hihi. Je mi jedno jaký typ humoru je ve filmech, pokud ten herec umí, tak to oceňuji. Škoda ho. 4/5 ()

panMartin

Je to fakt totální blbost, ale fakt jsem se zasmál a pobavil. Jeden z těch filmů, který je tak debilní, až je vtipný a nesmíte je brát zcela vážně, ale pokud máte rádi držkopády a nemehla určitě se pobavíte alespoň trošku. Nic víc a nic míň dá se to dokoukat a ten konec docela ušel. ()

Skuby47

Tato kung-fu parodie je sice ujetá, ale zábavná. Snímek jsem viděla už víckrát, vždycky kouknu na kousek a už zůstanu. Bojové scény jsou nápadité, děj je jednoduchý a vcelku nepodstatný, humor groteskový. Herecké výkony nejsou na Oscara, což ale v tomto případě nevadí, protože tady jde především o legraci. Chris Farley jako nemotorný akční hrdina působí roztomile a jeho bratr jako duch ochránce je sympaťák. Nic pro toho kdo má rád akční krváky, dobré pro toho kdo ocení komiku a nadsázku. ()

LordSnape

Je to fakt totální blbost, ale fakt jsem se zasmál a pobavil. Farleyovi samurajské kreace jsou fakt libový. Prostě solidní, průměrná komedie. Nic víc a nic míň. ()

uiu

Tahle komedie byla šíleně trapná už v dobách jejího vzniku, kdy jsem ji viděla poprvé jako malá holka. Založit veškerý humor na tom, že jste tlustý a neohrabaný běloch, který si myslí, že je předpovídaná legenda mistra Kung-fu, to je hodně slabé téma, jak stvořit dobrou komedii. Zasmějete se u toho, ale při tom si budete říkat, proč se smějete té hloupé vatě, kterou jste viděli už v tolika jiných filmech. ()

Danny F.

Šílené, neuvěřitelné a především dětinské. Je sice pravda že jsem se určitým pasážím i zasmál, ale není to to pravé pro mě. 35% ()