Miliardár Damian Hale (držiteľ Oscara Ben Kingsley) sa vo finančnom svete dostal na absolútny vrchol. Keď mu diagnostikujú smrteľnú chorobu, podstúpi radikálny lekársky zákrok na klinike, ktorá bohatým poskytuje nadštandardné služby. Jej zamestnanci zinscenujú Damianovu smrť a jeho vedomie pretransformujú do nového, mladšieho tela. Damian, z ktorého je teraz Edward (Ryan Reynolds), si zvyká na nové telo a plnými dúškami si užíva svoj nový život bohatého muža s fantastickým postavením a možnosťami. Jediným rušivým momentom sú flashbecky z minulosti, ktoré sa mu zjavujú v mysli. Je to daň za nesmrteľnosť? Nepríjemné spomienky sa vracajú s čoraz väčšou intenzitou a Damian začína postupne odhaľovať pozadie organizácie, ktorá je pripravená umlčať ho, aby ochránila svoje tajomstvá a to kým sa vlastne stal. (Forum Film SK)

West

Námět je takový mix Limittless a Surrogates, takže nic extra převratného ve Sci-Fi žánru. Ovšem co je dobré, že se film vůbec nevleče, tak jako většina. A jde se rovnou na věc.. Herci hrajou celkem slušně (Reynoldse mám jako herce docela rád). A přesto, že už od poloviny je vše naprosto jasné, až průhledné, štastnému konci se nevyhneme.. A kdo by to úsměvem v koutku nedokoukal..? Slabší 4* - 69% ()

Eventyrer

Slabé sci-fi, ktoré mi väčšmi než čokoľvek iné pripomína Hostiteľa z pera "úžasnej" spisovateľky ktorá stojí za "kultovou" toaletnou mysov s názvom Twilight sága. Z tohto mohli vytrieskať omnoho viac. Predvídateľné a suché. Neprekvapivé a bez nápadu. ()

E lan

Vcelku podařený a důstojný sci-fi, který si na nic nehraje a příjemně baví po celou dobu trvání. Herecké výkony sedí, téma není vůbec špatné a i Ryan ve své roli sedí. ()

ER

Nebyl jsem daleko od 4 hvězdiček. Ta unikla jen díky rozpolcenému přístupu ke scifi látce,která se ztrácela v akční linii příběhu a trpěla i pár nedokonalostmi (asi nejvíce to bylo vidět na vztahu Damiena vůčí své "ženě",kdy finále vyšlo naprosto plonkově). Ale mou pozornost film dokázal udržet a mohu jen říct třikrát škoda,jinak velmi dobře natočenému filmu. ()

Tamten

Poměrně klasický námět přesídlení mysli staršího muže do mladšího těla, žádné překvapivé zvraty ve zpracování. K tomu připočtěme, že muži, který je celý život poměrně sviňák, najednou zničehonic vadí, že tělo bylo zjískáno jiným způsobem, než mu bylo řečeno (ač s tím všichni souhlasili) a dostáváme z toho celkově podpůrměrný film. Na druhou stranu není to žádná katastrofa a odkoukat to lze. ()

Gajzur

Ach ty nové technologie. Myslím si že námět hodně dobrý a nečekal jsem, že se to tak v průběhu zkoplikuje. Na jednu stranu procítěné, na druhou akční film v podobě pomsty. Dvě věci které podle mě k sobě moc nejdou, ale režisér to jaksi zvládl. ()

netWoor

Film mě vlastně bavil jen do doby, kdy byl na plátně Ben Kingsley, což znamená, že pro větší úspěch u mé osoby by tam mělo být více psychologie a méně akce. Akční část je nudná a film se postupně stává hloupějším a hloupějším až k tomu "jaktoasitakmohlodopadnout" konci ... ()

Black-star

Námět zajímavý a rozhodně na Ryana se prostě hezky kouká. Ale přijde mi že tak vcelku dobrý namět je jakoby sešitý rychlou jehlou a chybí tomu hlubší záběr do samotné podstaty. V konečném důsledku je to pak zajímavý trochu akčňák. Osobně mi tam chybělo hlubší zamyšlení nad etickou podstatou námětu. ()

gemi

Sci-fi, které mohlo vzniknout klidně v osmdesátých, protože nestojí na sofistikovaných tricích, ale na dobrém nápadu. (Druhé zhlédnutí, první 25. 3. 2017) ()

RAFT

Takových filmů je možná plno i když, těd si nemůžu vzpomenout .film je jakousy směskou sci-fi a thrilleru ,i když hlavní role ve filmu si vzal Ryan Reynolds možná mu docela sedla malinko .Film vůbec nepřekvapí a ani nenadchne .Nejvíc co je ve filmu pro mě velké plus ,tak jedině za herečku Natalie Martinez .Ostatní herci bohužel jenom si říkám do čeho to vůbec šli.Jedno zhlédnutí v kině bohatě stačí vícekrát už film netřeba vidět.Za mě asi no dejme tomu že 50% třetí hvězda je jenom za herce v hlavní roli ,myslím si že by se měl raději věnovat menším projektům. ()

DavidWebb

Takže prachy si do hrobu nikto nevezme, huh? Ježiši Kriste, ja vás tam hore podozrievam, že ste to tým chamtivcom skutočne dovolili. Pozrite sa dookola na ten obrovský nárast boháčov, ktorí kontinuálne rozmnožujú svoje majetky a Self/less vám dá odpoveď na otázku, v čo tí grázli vlastne dúfajú. Je prianie otcom myšlienky? O tomto naozaj snívajú a verím tomu, že sa už o to aj pokúšajú. A vo co go? No proste zostarneš a hodíš sa do nového, mladého tela, so všetkými svojimi spomienkami a poznatkami. Život večný. Pardon, vlastne len kým máš... prachy. Mno a potom sa fšecko... posere. Prvá hodina má slušné tempo aj vývoj (a 5 hviezd) ale potom to začne mať hluché miesta s trochou vaty, akoby tvorcom došla kreativita. Našťastie, po krátkej chvíli sa chlapci aspoň začnú hrať na Jasona Bournea, keď to už nevedeli posunúť silnejšie do filozofickej roviny. Tak či onak, mne sa to páčilo a Ryan Reynolds si ma konečne získal. Piatu hviezdu nedám iba preto, že mi chýba okamžitá túžba pozrieť si to znovu. ()

mac000

Zajímavé téma, bořící hranice etických mezí v medecíně. Ovšem scénář vytváří značně složitou konstrukci zápletky, vrcholící - pro mě - nepravděpodobným a logiku předchozího dějě popírajícím - závěrem. Jinak - pro ty, kteří se v ději ztrácejí či jim unikly některé detaily vysvětlované v dialozích hrdiny, doporučuji podrobný obsah filmu na Wickipedii (anglicky). ()

Bube1

Tarsem Singh mi naservíroval docela příjemné nenápadné překvápko. Nesmrtelný jistě není žádným průlomovým sci-fi, ale sympatický casting a svižné tempo z něj dělají příjemnou jednohubku. Navíc můj oblíbenec Ryan Reynolds utáhl hlavní postavu s přehledem, takže mi nic nebrání v nadprůměrném hodnocení - naprosto pohodový 4 hvězdy. ()

john.h

Filmů, kde se aplikovala mysl do jiného těla už tu pár bylo, ale ne zase tolik, aby mě to nebavilo. Celkem příjemný film. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015

29.11.2015

Člověk občas slýchá zábavný argument, že nemá ten či onen film předem odepisovat, ale má si na něj udělat názor až poté, co ho uvidí. Vzhledem k tomu, že jde do českých kin zhruba 250 filmů ročně (a… (viac)