Zlatá hokejka 2013

(relácia)
všetky plagáty

Iva Kubelková a Richard Nedvěd uvádějí přímý přenos slavnostního vyhlášení vítězů 45. ročníku prestižní ankety z Grandhotelu Pupp. Slavní čeští hokejisté opět po roce v Karlových Varech. (oficiálny text distribútora)

Enšpígl

Původně jsem komentář ani psát neměl, protože Zlatá hokejka není film ale obyčejná show, kterých je tady sice mraky, ale podle mě nepodporují původní myšlenku založení ryze FILMOVÉ databáze, leč když už se csfd ubírá tímhle směrem, nezbývá než to respektovat a v tomto případě tedy i okomentovat z důvodu aletrnativního názoru vůčí stávajícím komentářům mých kolegů. Souhlasím s tím že hudební pasaáže byla naprostá a totální ostuda, navíc zpívat kopie originálů považuju za všeobecně trapné, ale slovo trapnost vyznačuje celou naší " mediálně protlačovanou" hudbu. Toho kouzelníka kterýho vidím v TV snad každje tejden už mám taky plný brejle, jako pooprvý dobrý, po druhý budiž, ale všeho moc škodí a v jeho případě se už vyloženě nejdná o vtip, ale nevtip. Musím však pochválit Ivu Kubelkovou, která z moderování nedělala exhibici své osoby jako největší kráva českého showbyznysu, Lucie Bílá, ale naopak, moderovala uvolněné, věcně a svým výkonem vracela pořadu úroveň. Navíc asi nebudu z chlapů jedinej, komu se na Ivu moc příjemně kouká. Pokud jde o výsledky, tak David Krejčí je naše současná jasná hokejová jednička (Jardo, promiň ) a tak o vítězi bylo jasno. Z toho mála podobných českých pořadů co jsem viděl se především díky moderátorce a účasti našich top hokejistů na podiu jedná určitě o lepší průměr. ()

castor

Jalové a bolestivé.. jen s recyklovanými gagy, kterým se nikdo nesmál ani za dob největší slávy věčně upoceného a zmateného Petra Novotného. Hokejisté si zaslouží mnohem víc než jen uspávací schéma á la vyhlášení dvou z nominovaných, hudební číslo, šašek s provázky, další vyhlášení.. Potěšilo video pro Roberta Zárubu!! Toť vše.. ()

Coleator odpad!

Jestli tam příště bude zase ten šašek s provázkama, tak vypínám hned na začátku... A ty "zpěváky" by taky možná nebylo od věci vynechat... To byla fakt hrůza... ()

Matrinx odpad!

Radši bych byl, aby to příště bylo více o hokeji a méně o přehlídce vykopávek českého hudebního showbyznysu a poměrně trapného Richarda Nedvěda... Tohle si hokej nezaslouží... ()

Čtec

Pořad bez jakéhokoliv nápadu, obsahující recyklované "gagy" z minulých let, které ale nebyly vtipné ani napoprvé. Hvězdička navíc je za Ivu Kubelkovou, moderátorku na úrovni. ()

Paity

Beru to realisticky, Zlatá hokejka bude mít ještě dlouho tento nepodařený formát, proto to do té doby nebude nikdy veliká sláva (nemyslím sportovní). ()