Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Réžia:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (viac)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (viac)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Recenzie používateľa Sany33 k tomuto seriálu (46)

Sabotáž (2015) (S02E19)

Príbeh: Kapitán Holt sa rozhodne byť k Ginne celkom úprimný na rozdiel od Terryho a zlomí jej tým srdce. Jej tanec už nemá zmysel. Charles je v jakovej neprítomnosti nútený spojiť sily s Hitchokom a Sallym. Postupne prichádza na to že je to banda neschopákov.  Prevedenie: Nakoľko Ginnu v tomto seriály milujem a tu dostala veľa priestoru na svoj fetiš sarkazmus tak som nadmieru spokojný. 92% ()

AC/DC (2015) (S02E20)

Príbeh: Terry nakáže Jakovi aby si po zranení dal voľno a zotavil sa. To by ale nemohol byť prípad nedoriešený. Holt a Rossa sa snažia vyhnúť rodinnej večeri ale márne. Gina a Amy sú nechcene pozvané na večeru. Prevedenie: Ak by sa celá epizóda mala hodnotiť iba z krátkej sekvencie z metra tak by som dal viac ako plný počet ale takto mi nezostáva nič iné iby dať plný počet. 95%  ()

Detektive Dave Majors (2015) (S02E21)

Príbeh: Spolupráca s elitným detektívom a hlavne jeho záujem o Amy v Jakovi prebudí stratené city. Terry chce prejsť do súkromného sektora ale to mu jeho kolegovia nechcú dovoliť, každý má na to ale iný prístup. Prevedenie: Veľmi dobrá epizóda. Zas najviac hlodovala môj humor Gina a samozrejem Rossina ružová blúzka... 91% ()

Vrtulník (2015) (S02E22)

Príbeh: Jake ide po stope trojnásobného vraha a Holtovi je divné, že jeho nadriadená dáva všetky prostriedky aby sa prípad podarilo vyriešiť. Terry organizuje školskú exkurziu na oddelení aby zapôsobil na prijímaciu inštruktorku. Prevedenie: "Daj si drsnejšiu prezývku - ok Adolf Hitler" to ma rozsekalo ale celkovo časť mala vynikajúci humor a po dlhej dobe aj posunula niekam príbeh. 95% ()

Johnny a Dora (2015) (S02E23)

Príbeh: Jake a Amy robia na prípade, ktorý ich konečne dostane do bodu, kedy si prejavia city. Kapitán musí zabojovať o svoju pozíciu. Rosa je dojatá z toho ako ju kolega pozná. Prevedenie: Celú sériu čakáte na jednu časť v ktorej sa veci konečne pohnú. A veci sa ozaj pohnú. 90% ()

Nový kapitán (2015) (S03E01)

Príbeh: Miesto po kapitánovi Holtovi prevezme kapitán Dozer a ten prichádza s novými pravidlami a Dozerpadmi. Amy a Jake sa pokúšajú utajiť svoj vzťah ale moc im to teda nejde. Holt je poníženým maskotom polície a Gina mi vleje vieru do žíl. Prevedenie: Hneď traja kapitáni v jednej časti, to je mi teda úlet. 92% ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse

28.05.2018

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)