Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Réžia:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (viac)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (viac)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (118)

Taktický výcvik (2014) (S01E19)

Silně jsem se obával, že bude sezóna pokračovat v sestupné tendenci, v nadšení z opaku jsem šel rovnou na plnou palbu. Epizoda sice měla nějaké mouchy, ale taktický výcvik mi všechno vynahradil, takže jsem se vykašlal na kritizování drobností a jen jsem se bavil. / "Miluju zbraně, budu dobrej táta!" "Toho se nedotknu." "Příběh Amy Santiago!" ()

Bujaré svědkování (2014) (S01E20)

Tady jsem vůbec nemusel váhat, dvacátou epizodu nakopla už společná dieta, a až do konce se vezla na příznivé vlně. Všichni mí největší oblíbenci (seržant Jeffords, Rosa i Charles) dostali dostatek prostoru a všichni ho taky dokonale využili, takže jsem byl převelice spokojený. / "To je naše snídaně." "Plátek pomeranče, tři oříšky kešu a jedna kulička vína..." "Ono je toho víc, než se zdá, někdy to víno ani nemůžu dojíst." ()

Nevyřešitelný případ (2014) (S01E21)

Tvůrcům se naštěstí i v tomto případě podařilo udržet vysokou úroveň z předchozí epizody, takže jsem si mohl opět trochu natáhnout bránici. Bavilo mě řešení osm let starého případu (včetně flashbacků) i odhalení Rosina největšího služebního tajemství, parádička. / "Proč mi to všechno říkáte?" "Protože vám to nikdo neuvěří." "Vy ujetej prevíte!" ()

Obvinění s upřesněním (2014) (S01E22)

Závěrečná epizoda první řady svou kvalitou navázala na oba předchozí díly, když už už hrozilo, že by mě Charlesovy svatební přípravy mohly začít nudit, přišel Matrix a šel jsem do kolen. Všechno, na co tvůrci sáhli, se velice povedlo, skvěle jsem se bavil a o nic jiného mi ani nešlo. / "Nechte si to, ještě nejste suspendován, jste na dovolené." "Nedovolíte mi frajeřit!" / "Vím, jak se tam vmísíme." "Neříkej slovo sekáč!" "Sekáč!" ()

Série 2 (2014) (S02)

Druhou sezónu bych mohl okomentovat úplně stejnými slovy jako předchozí řadu. I tentokrát došlo k několika, pro mě nepochopitelným, propadům v kvalitě, které mi neumožnily přihodit i pátou hvězdičku. Oblíbené postavy: kapitán Holt, Rosa Diaz, seržant Terry Jeffords a Charles Boyd. ()

V přestrojení (2014) (S02E01)

Úvodní epizoda druhé sezóny se tvůrcům jednoznačně povedla. Jake Peralta se s celým týmem z okrsku vrátil v plné síle, takže jsem se mohl výborně bavit, aniž by mi hrozila záludná nuda. // "Včera mě vzrušil jeden dokumentární film o včelách. Bylo to dobrý, ale pak vlezly do úlu." / "Podívejte, pomohl jste mi najít úsměv." ()

Čokoládové mléko (2014) (S02E02)

Po předchozím kvalitním dílu přišel podivný propad v kvalitě scénáře. Epizoda měla dvě hlavní témata- hodnocení a vasektomii, což bylo v tomto případě i na pouhých dvaadvacet minut příliš málo. Slabší kousek. 3*- // "Policie! Odložte skalpel a odstupte od hadiček mého kolegy!" ()

Hry Jimmyho Jaba (2014) (S02E03)

Fakt mi není jasné, proč dochází k takovým výkyvům v kvalitě scénáře. Po předchozím nevýrazném dílu, u kterého jsem se příliš nebavil, přišla výborná pecka a já ještě teď nevím, jestli se mi víc líbil Jimmy Jeb, Holtova žabomyší válka se zástupkyní Wuntch nebo Hitchcockovo vydírání Charlieho. // "Vy o basketu nic nevíte, jinak byste takhle nemluvili." / "Přijdeš večer ke mně? Nenávidím tě. Přijď brzy." ()

Halloween 2 (2014) (S02E04)

Pevně doufám, že se z halloweenské sázky mezi Jakem a kapitánem Holtem už stala tradice, se kterou se budu setkávat v každé sezóně. Já mám tyhle tématické epizody u sitcomů hodně rád, takže jsem ani jinak bodovat nemohl. // "Co by asi tak mohla mít Gina tak urgentního, vždyť už se prohlídla v každým lesklým povrchu tady na okrsku?" / "Varuju vás, už začínám plánovat loupež na příští rok." "Klidně, máte zpoždění tři měsíce." "Vy ujetej parchante!" ()

Špion (2014) (S02E05)

No, pátá epizoda sice nebyla tak dokonalá jako haloweenský díl, ale odhalení vztahu mezi Ginou a Charlesem to u mě přece jen posunulo těsně nad čtyři kousky. 5*- // "Už jsem slyšel dost! Vraťte pyžamo pro hosty, kartáček na zuby pro hosty, pantofle pro hosty a vypadněte!" ()

Jake a Sophia (2014) (S02E06)

U šesté epizody jsem se až nečekaně dobře bavil a věčně usměvavý kapitán Ray Holt si definitivně zajistil pevné místo mezi mými oblíbenými postavami. // "Je devět hodin! Proč nikdo nepracuje?" "Amy má pár minut zpoždění a my se snažíme uhodnout proč." "Hraju s váma." / "Tak dost, obě dvě! Donutily jste mě, obrátit se v křesle." ()

Zákaz vycházení (2014) (S02E07)

Proti předchozímu dílu jsem tentokrát narazil na několik hluchých momentů a být na místě tvůrců, k Zekeovi bych se už raději nevracel. Na druhou stranu právník jako stand up komik byl skvělý a karanténa na okrsku dotáhla celou epizodu ke slušnému hodnocení. // "Fajn, vyškrtnu tě ze svý závěti. Rozluč se se sochou pářících se, zamilovaných jaguárů." ()

Poštovní inspekce (2014) (S02E08)

Osmá epizoda na mě působila hodně rozpačitým dojmem. Amy Santiago mě po celou dobu bavila svým bojem se závislostí, ale poštovní federální agent byl šlápnutím do... do prázdna. Scény s touto postavou byly mnohem více trapné než vtipné a já jsem se těšil na konec. 3*- // "Santiagová, vy tam kouříte?" "Nee!" "Já vidím kouř!" "To je jen pára, sprchuju se!" ()

Výlet (2014) (S02E09)

Mnohem lepší záležitost než předchozí díl. Rosa Diaz, která nebyla v žádném případě nemocná, mě převelice bavila, služební cesta kombinovaná s výletem už tak dokonalá nebyla, přestože nebyla špatná. // "Teď zrovna se nechci s Tedem vidět, chci se s ním rozejít!" "Ale neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..." / "Vidím snad úsměv?" "Možná. Můj imunitní systém je slabej, neovládám obličejový svaly." ()

Pontiacový bandita se vrací (2014) (S02E10)

Od vánočního dílu jsem čekal opravdu mnohem víc. Tvůrci přišli s takovým kočkopsem, který mě příliš nebavil. Doopravdy jsem se zasmál hlavně u setkání Gininy matky a Charlesova otce. // "Dobrá, projdu odpovídající stránky, ale to ostatní rozhodně číst nebudu." ()

Špehování (2014) (S02E11)

Jedenáctá epizoda sice nebyla dokonalá, přesto mě ale ta ponorka při sledovačce hodně bavila, a co bylo nejdůležitější- kapitán Holt se poprvé doopravdy usmál! // "Kdybyste nezastavil ten výtah, po tom projevu byste moh rovnou odejít. A teď jsme tu ztvrdli." ()

Dům na pláži (2015) (S02E12)

Tak v tomto případě jsem si nemohl na nic stěžovat. Výjezdní zasedání bylo naprosto skvělé, kapitán Holt byl opět hvězdný a soukromá, přenosná párty seržanta Terryho Jeffordse mě úplně odvařila. Tohle jsem si užil. // "Díky Boyle. Tak jo, jdu pryč, nechoď za mnou, jde do tuhého." ()

Dluh (2015) (S02E13)

Třináctá epizoda nebyla vůbec špatná, ale po předchozím dílu zůstala laťka hodně vysoko. Situace kolem Jakeových dluhů a kolem rodiny seržanta Jeffordse mě přece jen bavila o něco méně než společná akce Amy a kapitána Holta. // "Měla bys kvílet, ty mrcho jedna otrlá! A teď druhá babička." / "Vy jste se zasmál!" "A hurónsky." ()

Nemám další otázky (2015) (S02E14)

Připadal jsem si trochu jako na houpačce, velmi dobré momenty se střídaly s těmi slabšími, takže jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale protože jsem citlivý dobrák, zaokrouhloval jsem nahoru. // "Mám je v jogurtu! Už je to osobní!" / "Donutili jste mě odtrhnout se od mobilu. Modlete se, ať neprošvihnu textovku." ()

Město větrovek (2015) (S02E15)

U patnácté epizody na žádné dilema nedošlo. Tohle byla jedna z těch záležitostí, u kterých se skvěle bavím. Kromě výborného meziagenturního cvičení mě dostal i psychologický test kapitána Holta, takže to byla paráda od začátku až do konce. // "Já nesnáším oceán, v něm přece ta mrcha Rose nechala umřít Lea. Na těch dveřích bylo ještě místo." / "Jeden z těch maršálů ti řekl prsáči Jeffordsi." "Cože?! Další zásobník!" ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse

28.05.2018

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)