Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Réžia:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (viac)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (viac)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Recenzie používateľa Sany33 k tomuto seriálu (46)

Nevyřešitelný případ (2014) (S01E21)

Príbeh: Jake drží rekord okresu a navyše rieši úspešne dlho odložený prípad. Ale nič ho nenapĺňa. Amy klame kapitánovi a na stanici sa strhne vojna o tajnú toaletu. Prevedenie: Dlho som sa tak nepobavil. V podstate každá scénka mi urobila úsmev na tvári. 92% ()

Obvinění s upřesněním (2014) (S01E22)

Príbeh: Jake má podozrenie, že miestny politik ide v obchode s drogami a presvedčí o tom aj Kapitána. Boyle ťažko znáša rozchod a celé oddelenie sa mu pokúša pomôcť. Prevedenie: Opäť vynikajúce a hláškami napumpovaná epizóda. Boyle ako Neo a s kým, že to nakoniec skončil v posteli? 92% ()

V přestrojení (2014) (S02E01)

Príbeh: Jake sa vracia zo svojej fušky pre FBI vo veľkom štýle ale jeden gangster je na úteku a musí ho nájsť. Tak sa vracia znova do prestrojenia. Oddelenie zatiaľ prechádza školením priamo na pracovisku, ktoré je povedzme to tak - extravagantné. Prevedenie: zas som sa vynikajúco bavil a o to mi pri tomto seriály asi ide najviac. 90% ()

Čokoládové mléko (2014) (S02E02)

Príbeh: Terry sa chystá podstúpiť vasektómiu ale pod vplyvom sedatív vypláva na povrch, že ju vlastne vôbec nechce absolvovať. Jake sa preto rozhodne pomôcť kamarátovi. Charles hľadám doprovod na ples a Rosa sa obetuje. Holt stretáva dávnu kolegyňu z minulosti. Prevedenie: Klasicky najviac bavil Jake a jeho narážky na odňatie mrkvičky. Ale zas ide o diel kde žiadna dejová linka nezaostávala a bavil som sa. 90% ()

Hry Jimmyho Jaba (2014) (S02E03)

Príbeh: Jake v Holtovej neprítomnosti usporiada na stanici bláznivé hry aby dostal číslo na Rosynu kamarátku. Postupom času ale zistí, že stále niečo cíti k Amy. Charles musí dvoriť Hitchlkokovi aby získal pásku s jeho tajomstvom. Prevdenie:  Jake a jeho neustále narážky ma dostávajú do kolien. Hitchkok ktorý túži byť obľúbený si na svoje spopulárnenie vybral toho najhoršieho člena polície. 90% ()

Halloween 2 (2014) (S02E04)

Príbeh: na stanici j Halloween a to znamená Ďalšiu stávku medzi Holtm a Jakom. Tento krát ťahá Jake za kratší povraz. Jina a jej vyhadzov z dievčenskej tanečnej skupiny. Prevedenie: Je veľké šťastie že je žabomyšia vojna medzi Holtom a Jakom tak super lebo tento raz druhá dejová linka s Jinnou bola dosť otravná a popravde nebola ani moc vtipná. Je to dosť zvláštne nebo Jinna je najviac sarkastická postava v celom sitkome a teda sa mi prirodzene aj najviac darí s ňou stotožňovať. 90% ()

Špion (2014) (S02E05)

Príbeh: Jake a Holt sa v noci snažia nájsť špióna. Rosa a Terry sa zas snažia nájsť dílera novej drogy. Jinna sa odhodlá k veľkému priznaniu. Prevedenie: Nočné posedenie v pyžamku ma zabilo. Trocha menej ostatné dejové linky ale odhalenie Jinny zaistilo tejto časti plné bodové ohodnotenie. 90% ()

Jake a Sophia (2014) (S02E06)

Príbeh: Jake sa nechcene buchne do miestnej prokurátorky zločincov. Amy až po kapitánovom príhovore kandiduje do odborov. Prevedenie: Vážne som si myslel že Jake a Amy to dajú dokopy ale toto s tou prokurátorkou vyzerá vážne a tak sa asi príbeh bude uberať inam. Ale nič to nemení na fakte že som sa opäť skvelo bavil. 88% ()

Zákaz vycházení (2014) (S02E07)

Príbeh: V Holtovej a Terryho neprítomnosti dostáva stanicu na starosti Parolta a katastrofa je za dverami. Prevedenie: Časť s kapitánom bola bohužiaľ žalostne slabá a tak jediné, čo ťahá časť dopredu je dianie na stanici a tam som sa teda celkom bavil. 80% ()

Poštovní inspekce (2014) (S02E08)

Príbeh: Santiagova nezvláda boj so závislosťou na nikotíne a celá stanica sa jej snaží pomôcť po svojom. Jake a Charles sú na stope drogovým dílerom, ktorý distribuujú tovar cez staré poštové schránky. Prevedenie: Pridanie postavy Eda Helmsa malo byť asi strašným lákadlom ale úplne to zabilo humor na ktorý som zvyknutý a zatiahlo to časť do senilnej trápnosti. Santiágovej linka to zachraňuje aspoň na priemer. 58% ()

Výlet (2014) (S02E09)

Príbeh: Rossa je chorá a dosť ťažko to zvláda. Jake a Santiágová idú na výlet so svojimi polovičkami, trocha sa to ale zvrtne. Prevedenie: Oba príbehy ma bavili. Trocha viac Rossin ale zabavil som sa dokonalo aj na Jakovi a jeho sexe na bábikách. 90% ()

Pontiacový bandita se vrací (2014) (S02E10)

Príbeh: Jake konečne dolapil zlodeja Pontiakov ale kapitán sa rozhodne pustiť ho za informácie. Amy sa zatiaľ snaží dať kapitánovi darček, ktorý vlastne nie je darček. Prevedenie: Scénu z hotelovej izby som si užil. Táto vedľajšia postava ma vlastne celkom dosť bavila lebo nastavovala Jakovi druhú tvár. 90% ()

Špehování (2014) (S02E11)

Príbeh: Charles s Jake majú byť na dlhej sledovačke. Postupne si ale začnú liezť na nervy. Terry nakreslí knižku ktorou sa dotkne citov Amy. Prevedenie: Celý čas som vedel, že ich prezradí basketbalová lopta. Ale dosť dobre som sa bavil na oboch príbehoch. 91% ()

Dům na pláži (2015) (S02E12)

Príbeh: Celá partia sa potrebuje poriadne odviazať a tak využijú Charlesov dom na pláži aby usporiadali poriadnu žúrku. veci sa skomplikujú, keď sa k nim chce pridať aj kapitán Holt. Prevedenie: Konečne sa dostávame so sterilného prostredia stanice do viac pohostinného plážového domčeka teda je tam viac dobrej nálady aj humoru. 92% ()

Dluh (2015) (S02E13)

Príbeh: Jake musí udržať Terryho tajomstvo a tak spláca svoje dlhy voči celému okrsku. Amy a Holt sú na spoločnej akcií. Prevedenie: Interakcie medzi Holtom a Amy ma vždy bavia ale boli zatienené Jakom a jeho snahou stať sa krstným otcom. 90% ()

Nemám další otázky (2015) (S02E14)

Príbeh: Jake vadí šéfovi svojej priateľky a tak sa s ním posnaží nadviazať vzťah. Všetko ale končí po nehanebnom zločine. Gina rozhoduje o tom, či dá Chrlesovnu otcovi požehnanie na vzťah s jej matkou. Prevedenie: Gina je jednoducho geniálne napísaná postava. Jej odjeby ma vždy dokážu zdvihnúť zo stoličky a inak tomu nebolo ani v tejto časti. 91% ()

Město větrovek (2015) (S02E15)

Príbeh: Ako rekordéri cvičiska sú všetci z 99 okresu pozvaný na federálne cvičenie. Veci sa ale zvrtnú keď sa dozvedia, že budú hrať iba rukojemníkov. To ale nepoznajú Jaka. Prevedenie: Vyrazenie do exteriérov seriálu vždy prospeje a dá mu čerstvý vietor do plachiet. Rosa je jednoducho priateľka ktorú nechcete mať. 92% ()

Středeční příhoda (2015) (S02E16)

Príbeh: Kapitán Holt má zlú náladu a Jake sa ako správny detektív snaží prísť na to prečo? Charles má hlavného podozrivého z bankovej lúpeže ale s priznaním to nemá vôbec jednoduché. Prevedenie: a milujem čierny humor a tá linka s dedom zlodejom je super. Jake terorizujúci Kevina tiež na popukanie. 93% ()

Svatba Boylea a Linetti (2015) (S02E17)

Príbeh: Charlesov otec a Ginina matka sa rozhodnú spečatiť svoju lásku pri oltári. V hre je ale veľmi veľa premenných ktoré to môžu pokaziť. Prevedenie: Ani neviem ktorá dejová linka ma viac bavila, či Jake ktorý sa zas motá s Amy. Rossa, ktorá sa hanbí vyznať lásku, Charles a Gina s plánovaní svadby. Na všetkých som sa vynikajúco pobavil. 95% ()

Kapitán Peralta (2015) (S02E18)

Príbeh: Jaka vyhľadá jeho otec a on je v márnej nádeji utuženia vzťahov. Otcovi však ide iba o to aby jeho syn - policajt z neho stiahol obvinenia. Holt zatiaľ zadáva nevyriešiteľnú úlohu celému okresku. Prevedenie: Najviac ma bavili scénky z Kanadského letiska, bohužiaľ dejová linka na stanici bola dosť chabá. 67% ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse

28.05.2018

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)