Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

Patrix000

Nesnašim dlouhý komentáře! Tak stručne muj nazor: film je vtipný,dobře natočeny, moji oblibeni herci, má to pointu a nechtel bych aby se mi to stalo! určite jsem to nevidel naposledy! ()

Final

Naprosto průměrná komedie, která mi připadá spíše, jako epizoda z Jak jsem poznal vaši matku, než samostatný celovečerák. Nejde o hlavní roli. Tu Cameron Diaz a Jason Segel zahráli tak dobře, jak je to jen v lidských silách. Ale když je scénář pouze celovečerním reklamním spotem, nezachrání to sebelepší herci. ()

TAPY

Herecké obsazení je výborné a nápad sice taky, ale na mě to působilo jako jedna velká reklama na Apple a aplikaci na sdílení souborů. Jason Segel a Cameron Diaz odvedly samozřejmě opět skvělou práci a zvedly tomu úroveň. ()

j27

Pět dávám jen kvůli nepochopitelně nízkému hodnocení....určitě to není ten nej film co jsem kdy viděl, ale je to jednoduchá oddechovka a nic víc. Do odpadů ma fakt daleko. I když to tu téměř nahé Cameron moc sluší, tak naopak snesl bych méně obnaženého Segela....i když ho mám rád :-) ()

LUCCKE

Nechápem to zlé hodnotenie. Áno robia reklamu na iPad, áno je to miestami veľmi trápne, áno postavy sa chovajú nelogicky, áno je to typická americká blbosť, áno je to primitívne...ale viete čo? Ja som pritom jednoducho "vypol" a celkom slušne sa zabavil :) Niekedy naozaj potrebujem nevychytávať chyby a neriešiť či je dobrý scenár, či to má hlbšiu myšlienku atď. a prosto sa len pri blbej komédii občas trochu zasmiať. Film Sex tape je na to ideálny :) ()

luman

Film, který jsem poprvé zhlédnul v kině, mě nejvíce lákal hereckým obložením, zejména mou oblíbenou herečkou Cameron Diaz. Film jako celek se mi líbil, jen mě zklamalo, že původní nadějný scénář se zvrátil v reklamu na firmu Apple. ()

marshmallow1

Super oddychovka, určitě stojí za vidění, ale čekala jsem od této komedie mnohem více. Pořádně jsem se zasmála asi 3x. Za to ale pořádně :) Kdyby nebylo Jasona a Cameron, hodnocení by bylo nejpíš ještě nižší... ()

Morrigen

Dneska mám nějakou rozdávačnou náladu a i když to na 4* nejspší nebude, já je tomuhle snímku ráda dám. Jsem toho názoru, že všechny romantické (myšleno že nějak souvisí s láskou) jsou na jedno brdo. Ale tohle se mi prostě jen líbilo... Velice poutavý rozjezd sice časem začíná ztrácet svoje kouzlo a pomalu sklouzává k několika vyloženě kýčovitým scénám (souboj Jay versus pes) a trochu, no, spíš trochu hodně sladkobolné finále, ale jako celek to nepůsobilo vůbec špatně. Podobné role jsou Jasonu Segelovi jako šité na míru a spolu s Cameron Diaz tvoří jiskrnou dvojici. Dokázali mě vtáhnout do děje a celou dobu jsem v duchu musela přemítat nad tím, jak bych v podobné situaci reagovala já. ()

Paradax

Poměrně zdařilá hollywoodská komedie. Do poloviny velmi zábavná potom už vtipnost pomalu opadá. Většina současných českých komedií však není dobrá ani do poloviny. Jason Segel mile překvapil jednak vzhledem, jednak tím, že se mu vcelku podařilo odpoutat od postavy Marshalla, která mu však stejně zůstane do konce života. Bez závěrečných ukázek z videa bych se klidně obešel. ()

Onanista odpad!

Nedokážu pochopit jak tohle někdo může vydávat za film. Je to hrozný šajze! Škoda jen že nejde udělit nižší hodnocení. ()

Luposos odpad!

Nekonečná nuda prokládaná občasnými záběry na nahé tělo Cameron, ovšem kdo ví jak to s těmi dablérkami v Holywoodu dneska vlastně je.. Žádný nápad, žádný dobrý fór, hodina a půl stále dokola omílaného průšvihu, fakt průser. ()

krab007

Taková nudnější a méně vtipná variace na Roadtrip. U něho se člověk aspoň párkrát zasmál, tady jsem spíš párkrát málem usnul. Cameron už má s obličeji tolik botoxu, že vypadá spíš jako parodie na sebe sama. Segel zase hraje Máršla, stejné ksichty a všechno jako v HIMYM. Nuda nuda, za mě usmrkaných 45%. ()

metla odpad!

Hnus, od asi patnátcté minuty jsem myslel, že to vypnu, ale furt jsem tak nějak ze soucitu ke Cameron chtěl koukat dál. Segel mi nesedí a přijde mi, že toho ňoumu a nevtipného blbečka prostě nemusí hrát, ale že takový je. Příběh prvoplánový, škoda, že si za svou kariérou nestojí oba tak jako se snažili si nepoškodit reputaci ve filmu onou nahrávkou. ()