Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

Maude...

Reklama na iPady - dozvíte se, že nový typ má úúúžasnou kameru, víc pixelů, jak je to se sdílením, aplikacema, bla, bla, bla, to je samozřejmě strašně nenápadně v pozadí zápletky, kdy dva manželé natočí domácí porno a pak objíždí všechny, kterým nedávno darovali iPad a snaží se to video, které v nich omylem sdílí, smazat. Jak to celé dopadlo, to vám nepovím - po necelé hodině jsem to musela vypnout. A ta jedna hvězdička? Tak ať nepřeháním - dvakrát jsem se zasmála. ()

MotMotkovich

1* za Cameron Diaz, která pořád ve svém věku může konkurovat svým tělem i těm mladým holkám 1* za scénu psa na běžícím pásu 1* za to, že film měl příjemnou stopáž a celkem rychle to uteklo. ()

Vicar

Nebýt scény s Robem Lowem, považoval bych film za ztrátu času. Cameron Diaz vypadá stále dobře a hraje stále stejně zle. Cameron a Rob ve filmu šňupou koks, nejvíc vyjetě ale vypadá Jason Segel - sice se o tom nepíše, ale ve filmu vypadá mnohem hůře než Charlie Sheen v závěrečných dílech 8. série Two and a Half Men. Kdo o tom pochybuje, ať sleduje Segelovy oči, dost se divím, že ho takhle pustili na plac. Film velmi kazí urputné propagování produktů Applu (které se musí míjet účinkem, sálá z toho trapnost) a hlavně nesmyslný, usedlý a děravý scénář. Doma to bylo oukej, pokud bych to viděl v kině, asi bych hodnotil hůře. ()

Davidamper

Nic extra. Oba hlavní představitelé mají za sebou už o dost lepší role a filmy. Navíc PP je vidět a slyšet všude! 3* MAX! Proč? Ještě do hodiny jsem se celkem bavil, pak přišla nuda. A trošku mi vadilo, když herci komentují vše co právě dělají nebo co se právě chystají udělat. ()

Ajka13

Člověk se nasměje, ale místy si říká, pro jaké publikum že je ten film dělanej? Chvílemi jsem měla pocit, že mi IQ spadlo hodně nízko. ()

KatnissEver

Strašně hloupej film... Jako oddechovka ok, ale víckrát už ne. Okamžiků kdy jsem se alespoň usmála bylo hodně málo, na to, že co se vtipu týče, mělo to vyšší potenciál. Nejlepší co na tom bylo ,byla ta obrovská reklama applu, protože upřímně, proč by si někdo kupoval jinou značku?! :) ()

machmej

První věc, která Vás bouchne do očí, je fyzická proměna J. Segela - velice zhubl a tak nějak se na něj těžko dívá. Zhruba 50 minut čekáte, co se vlastně stane a za mé 2 hvězdy stojí posledních asi 40 minut, kdy se film trošku rozjede. Promrhaný potenciál scénáře. ()

gael83 odpad!

Apple si udělal prdel z vykradení cloud uložišť a ještě o tom natočil film s dementní a věkem pokročilou, rádoby vtipnou Cameron Diaz, která nám 2/3 snímku předvádí svou sexy postavičku, takže ano tohle je porno zaplacený firmou Apple. ()

montel

Annie (Cameron Diaz) a Jay (Jason Segel) jsou šťastný pár, mají dvě děti, ale jedno jim přeci jen chybí. Od té doby co mají potomky nemají čas jeden na druhého a už vůbec ne na sexuální hrátky, které oba tak milují. Když se konečně naskytne šance strávit vášnivý večer, rozhodnou se, že si své intimní chvilky natočí na video. Annie chce poté video smazat ale Jay na to zapomene a pak omylem synchronizuje všechny svá data na svém tabletu s ostatním svým zařízením, které ovšem mezitím stihl rozdat přátelům. Žhavé video tak může leckdo zneužít, čemuž chtějí oba manželé zabránit...Místy trapné, maličkýma místama vtipné, ale především zbytečné. Cameron Diaz je sice pořád k nakousnutí, ale proč hraje v takovýchto filmech, když má určitě navíc, to nechápu. Začínám pomaličku americké kinokomedie nenávidět. 40% ()

Terminator666

Já tedy nevím, jak ostatním zde, ale mně se film líbil. Má to hlavně vcelku zajímavý příběh, člověk se baví od začátku až do konce. Dle mého názoru to není zas tak špatný počin. ()

StereoHearts

iPad, iPad, iPad, iPad, sex, sex, sex, sex, thats all :D Ale nie, no vskutku až moc prespamované Apple výrobkami až tak že to vadí (aj keby to bol hociaký iný výrobok) No druhú stranu Jay má mega hlášky a vcelku zaujmavý príbeh plný porna :D takže sa na to dalo pozerať dobre :) ()

teseth odpad!

Neskonalá kravina, která se pokusí nejdříve unudit pak znechutit a nakonec zabít. Nechápu co Cameron donutilo hrát v takové číčovině, ale dobrý pocit to být nemohl. ()

Harris777

Tak nějak jsem o toho čekal víc a dostal dost dost málo. Příšerně dlouhé a nudné dialogy které film úplně jistě posouvají víc dozadu než dopředu. Sice výborně vybrané herecké duo ale vesměs nemají co nabídnout. Naopak vyzdvihnout bych chtěl malé cameo Jacka Blacka který snad i zastínil ústřední dvojici. Za mě 4/10. ()

joywork

Moc vtipných scén tam nebylo, v určitých okamžicích jsem se spíše cítil trapně za hlavní hrdiny. Nicméně jedno pozitivum tento film určitě má. Myslím si, že je stále mnoho lidí, vyjma pubescentů a technických fandů kteří o funkci zálohování dat do cloudu z telefonu nemá žádné zkušenosti, nebo jen velmi mlhavé a toto video je na možnost zneužití jakýhkoliv dat alespoň upozorní. ()

Wedzie odpad!

Možná bych dokázala hodnotit lépe, v případě, že bych si před dávkou Sex tapu, naordinovala dávku lobotomie. I když, nebylo třeba, 95 minut tohohle ultimátního svinstva tu práci odvedlo také. Víc se k tomu opravdu nedá říct. ()