Partička ťažkých amatérov organizuje jednu z najkolosálnejších bankových lúpeží v americkej histórii. (Forum Film SK)

Triticum

Bolo to myslene ako lacna (nie co sa financii tyka) p_covina, aj to bola lacna p_covina. Pokial chcete vypnut po tazkom tyzdni, resp. po tazkom comkolvek, vcelku sa to hodi. Asi najviac trojhviezdickovy film aky moze byt. ()

Navys

Nasmál jsem se a to dost :) Komedie je to doopravdy skvělá! Obsazení taky skvělé! Příběh taky skvělý a k tomu podle skutečné události! Z toho vychazí, že to musí být dohromady skvělé...a to je! Takže můžu s dobrým svědomím dát 5 hvězd :) ()

bedsore

Příběh jak z levnýho výprodeje, kterej nikdo nechtěl. Na pořádnou krimi to asi nebylo, tak z toho udělali aspoň komedii, přehrávanou až do formy parodie. Na to, aby to v týhle rovině fungovalo, byly postavy málo pitoreskní, na druhou stranu zase až moc servilní. Snad až na zabijáka Mika. ()

EricNor

Velka banda mych oblibencu ze Saturday night live. Jedny z mala opravdu vtipnych herecek - Kate McKinnon a Kirsten Wig. Z chlapu Jason Sudeikis. Zach je ok. Hlavne diky hercum film vyleze z prumeru. Skutecnost asi nebyla takhle blazniva. ()

trotlicek odpad!

Film pro lidi s Íkvé 75 a níže - řekl bych, že tahle cílová skupina se bude řehtat ještě dalších 6 dní z týdne. Autobiografie bývají vesměs ty nejlépe hodnocené filmy - fakt jen vesměs. Jenže co máte dělat, když dostanete do ruky tenhle příběh o hovně. To pak musíte vybrat herce, který to hovno zahrají - Owen je v tomhle znalec a Zach rovnocenným parťákem. Zbytečnej film zbytečnej! ()

Oxytocin odpad!

Nevtipná, ubohá a i na 95 minut dlouhá p*čovina. Na závěr jsem se dozvěděl, že se jedná o film na základě skutečnosti. Příběh je pro mě tak bizární a prosťounký, že tomu ani nevěřím. Čekal jsem podle názvu, že si budou užívat ukradený peníze a ne že to bude o útěku a honičce hlavního podezřelého. Část se zabijákem je stejný úlet jako zabiják Korn v Bobulích 2. NIKDY VÍCE. ()

jethrotull

Ocakaval som primitivnu sracku,ale celkom ma to prijemne prekvapilo,i ked niekolko scen bolo naozaj debilnych. Ale na priemerne pobavenie stacilo. ()

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

10.09.2016

Jackie Chan a Owen Wilson se konečně chystají na třetí díl "šanghajské" série. Chon Wang a Roy O'Bannon se poprvé objevili v roce 2000 ve westernu Tenkrát na východě, jen aby se o tři roky později… (viac)

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (viac)