Tentoraz si začali s nesprávnym chlapom! Po únosu vnuka berie drsný policajt Frank "Bullet" Marasco spravodlivosť do vlastných rúk.
Policajt Frank Marasco zatkne muža z gangu Kaneovcov, ktorého následne odsúdia na trest smrti. Aby zabránili poprave svojho parťáka, gangstri Carlito a Manual Kaneovci unesú dcéru kalifornského guvernéra Johnsona a tiež Frankovho vnuka Maria. To ale netušia, s kým sa zahrávajú. Drsný policajt Frank Marasco zvaný Bullet sa rozhnevá, vezme spravodlivosť do vlastných rúk a rozhodne sa obe deti zachrániť všetkými prostriedkami. A keď sa raz Frank pre niečo rozhodne, neradno sa mu stavať do cesty... (TV JOJ)

Lukkyn

"Co budeme dělat?" ptá se guvernér státu California - Trejo se odmlčí ... "Co budu dělat já, to radši nechtějte vědět?" :-) co k tomu víc dodat :-) film balancuje mezi hranicí kategorie B a C filmu. Ovšem Trejo tomu dodává šťávu a podotýkám , že jen díky němu se to dá strávit. Víc asi nemá cenu se rozepisovat kdo má Treja rád mrkne na to a pro ostatní je to naprostá ztráta času!!!! ()

Mr.Lordi

Problém je ten, že ač jsem jeho fanda, tak v tomhle filmu D. Trejo tak trochu šlápl vedle. Absolutně to postrádá logiku, svižné a aspoň trochu uvěřitelné bitky - např. scéna, kde BOSS se svým nejbrutálnějším ochráncem vystřílí kompletní oddíl SWAT bez jediného škrábnutí a následně nejsou ani jeden schopný trefit policistu. Nebo ta scéna ve vaně. ač snesu hodně, tohle byl jednoznačný přešlap. Sorry Trejo. 30% ()

woltrak

Jedna za DT a jedna za vše ostatní a za sentiment. Protože jinak je to hrozná srágora. Danny by měl hrát už jenom role nějakých záporáckých bossů, protože na to vypadá. Naopak by se měl vyhýbat rolím, kde se hraje na postřeh, rychlost, nedejbože běh, neboť jeho artritida je už zřejmá a přes veškerou snahu mu uvěřitelnost jeho role nejde. ()

MIKETUK

Mám rád filmy s D.Trejem, není to sice ta pravá potrava pro myslitele, nicméně jso nabité zdravou nadsázkou a akcí, a pod vedením Roberta Rodrigueze povyšují žánr o dvě příčky výš a v každém případě BAVÍ. Tahle poslední věc, ač se tam někde mezi producenty také mihlo Rodriguezovo jméno, je pravý opak. Stokrát omleté průpovídky už po deseti minutách začínají unavovat, a hromada scén "to už jsem někde viděl" bez nějakých nápadů prostě NUDÍ!!! Spíše ze zvědavosti, jestli přeci jen aspoň na konci nepřekvapí jsem dokoukal-no a nic. Za mě zbytečný film-max 20% ()

Lamarr

Danny už má nejlepší léta očividně za sebou, film je stupidní od první do poslední minuty. Rádoby drsňácké hlášky neohroženého sedmdesátiletého poldy, který sejme všechny jednou ranou z pistole nebo pěstí, velmi nelogické chování všech postav a zásahová jednotka, které by dal na prdel i papírový pytlík s blitím...neskutečné :) ()

Sandai

Film je klasické slabší béčko. Nehrát tam Danny Trejo, tak dám jednu hvězdičku. Ale pro ten jeho zarputilý a škaredý obličej mám slabost, tak jsem jednu hvězdičku přidal :-). ()

PRASÁK

Tohle je typická kriminálně – akční podívaná, který vévodí americkej herec Danny Trejo jako policista Frank „Bullet“ Marasco (D. Trejo, 74 let, si kvůli drogám sám vodseděl 11 let ve věznici v San Quentinu). Jde vo typickou zápletku, jejíž rozzuzlení probíhá přesně ve stylu Dannyho Treja a tak, jak to i sám divák očekává, prostě masakr!! S tímhle chlapíkem není radno si něco začínat... Film natočil americkej režisér Nick Lyon, kterej dosud spáchal jen několik TV-filmů a TV-seriálů. ()

Josef.Svejk

Divný film. Začátek je coolovej, ale zbytek spíš kulovej. Dodge Challenger s 9,3 litrovým 700 hp V8 motorem nedokáže utéct dodávce. Evidentně to auto dokáže jen jet rychle v přímé čáře, ale neumí brzdit a zatáčet (což je typické o amerických muscle autech). Možná, kdyby měl M3 nebo 968, tak by to bylo jiné. Zlí chlapi ozbrojení krátkými zbraněmi zneškodní a pobijí celý SWAT team ozbrojený submachine guns a oblečení v bojových vestách. Buď ti zlí chlapi byli fenomenální střelci, nebo je to celé postavené na hlavu. Detektiv honěný dodávkou se zlými nevolá operačního o posilu, ale volá svoji dceři. Konec jako v Hodný, zlý a ošklivý, ale jinak blbost nad blbost. Na víc než 2 hvězdy to nevidím. ()