Aristomačky

• Slovensko Mačky aristokratky (viac)

V době, kdy slavná Eiffelovka byla ještě mladá, žila v Paříži jistá excentrická milionářka a ta měla čtyři kočky: Dámu a její koťata Berlioze, Toulouse a Marii. Nebyly to kočky ledajaké - Dáma měla fantastický rodokmen a Berlioz, Toulouse i Marie byli ohromně umělecky nadaní - zkrátka pravé aristokočky! Není divu, že se jim paní milionářka rozhodla odkázat veškeré své jmění. S tím se ovšem nedokázal smířit sluha Edgar a začal vymýšlet ďábelský plán, jak se Aristokoček zbavit. Ještěže se v pravou chvíli objevil statečný kocour O'Malley, který přišel aristokočkám na pomoc a ukázal, co je to být aristokočka ducha! (oficiálny text distribútora)

eMeMko

Aristokočky mě nejprve svým názvem trochu odrazovaly, nicméně odolal jsem prvotní nevoli a zkouknul je. Výsledkem je opět povedená disneyovka plná šílených kousků, několika vtipů a poctivého oddychového děje. Palec nahoru za mě má rozhodně ožralý houser, díky kterému příběh dostal úplně nový rozměr. Finální hodnocení: Ideální oddychový rodinný snímek. ()

Muf911

Příjemná ručně animovaná disneyovka, sice ne tak úchvatná jako jiné celovečerní disneyho filmy, ale i tak moc milá. Pokud máte doma kočku, nenechte si film ujít :-) ()

Lilith03

Měla jsem Aristokočky za nudu, ale teď jsem se podívala a jsem mile překvapena. Viděla jsem to jen když jsem byla malinká a je nutno vnímat fakt, že je to pro ty nejmenší. Ale užila jsem si to i jako dospělá! Příběh je pěkný, má to vibe mých oblíbených 101 dalmatinů (přece jen, kočky jsou atraktivnější než psi, takže to člověka i více baví) a animace je naprosto přenádherná! Milý dabing, úžasné postavy - strýček z Moravy byl nejvíc :⁠-⁠D. Jsem ráda, že jsem mohla vidět pohádku, kterou se nebudu muset bát pustit i dětem. ()

mina_harker

Film se mi líbil víc než Lady a Tramp: nechyběly tu krásné animace, romantika, pěkná hudba a hlavně humor (nejlepší byly slovensky mluvící husy a jejich moravský strejda Walda :-) a kočičí kapela měla říz). Ale asi jsem zaujatá - mám raději kočky než psy ;-) ()