Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa bloom k tomuto seriálu (2)

Veteráni (2022) (S03E03)

Nadšení z tohoto dílu úplně nesdílím. Ano, vracející se Bolek Polívka jako oblíbený Plíšek rozsvítil scénu a spolu s dalším navrátilcem Miroslavem Hanušem (a Svatoplukem Skopalem ve vedlejší roli) herecky epizodu táhne. Tvůrci tedy nabušili fanservice, ale docela odflákli samotné pátrání - totiž dali si práci s charakteristikou a obsazením pouze jednoho podezřelého, takže je od začátku jasné, kdo bude pachatel. I závěrečný výslech mohl být mnohem šťavnatější. Postava Miroslava Vladyky se čím dál víc dostává na hranu laciné parodie. Zatímco Barbora Bočková se mi jako nová posila týmu líbí, Juraj Loj pro veškerou pozornost na správnou češtinu své postavě přesvědčivosti moc nedává a nechtěně usiluje o český miscasting roku. ()

Lotéria (2022) (S03E12)

Jakmile se na scéně objevil Petr Štěpánek, začal jsem si přát, aby na to došlo. A v posledním záběru se mi to splnilo - obrovský fanservice a jedna ve třetí sérii jedna z nejsilnějších scén (na které byl ostatně celý díl dost bohatý). Případ sám o sobě byl docela zmatený a herecky ho odtáhnul Miroslav Hanuš (jehož Korejs asi evidentně ještě neopustil "temnou stranu"). ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD