Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa subic k tomuto seriálu (36)

Olizovač (2016) (S02E06)

Pokračuje vyšetřování zmizelé z minulého dílu a pak je to smažka s pistolí, kterej vykrádá banky, herny i obchody, kde dojde i k vraždě.. ()

Krádež století (2016) (S02E07)

Tak konečně je to tu, našli zavražděnou a kde jinde než v bedně v Orliku. Korejs končí, je dokonce povýšen na policejní prezidium a šéfem 1. oddělení se stává major Kozák, tak hurá 3x sláva. Jenom ta půl miliarda se nenašla a s ní i druhý spolupachatel, resp. tomu se podařilo zdrhnou do jižní Ameriky. ()

Poslední případ (2016) (S02E08)

Takhle to je, když se bývalý voják a teď nájemný vrah prostě sekne v oběti a zabije osobu sice dosti podobnou, ale jinou. A zase jako vždy v tom svou podstatnou úlohu má starej major Plíšek, takže Plíšek forewer. Na konci dostává vyznamenání, aby skončil jako policista a nastoupil jako civilní zaměstnanec.... od té doby čekám na pokračování. ()

Podnájomníci (2022) (S03E01)

Rozjezd další série tak jak má být, všichni jsme se těšili. 2023 na Slovácích: Už jen ta znělka, já se na to vážně rád kouknu po roce znovu. Vařit a péct mrtvolu, aby se maso srazilo a šlo spláchnout a mrtvolu řezat pilkou a tu pak nezahodit, to mi teda řekni, že to udělá mladej cigán, co prožil dětství v děcáku. ()

Fľaša (2022) (S03E02)

Po prvním skvělém dílu je tento takový slabší. Bydlet v jednom bytě s přítelkyní a zároveň s bývalou manželkou a navíc spoustu let, to v člověku musí pěnit. A stačilo mu, aby věděl o methanolu, když se v televizi objevil dozvuk methanolové aféry. 7/10 ()

Veteráni (2022) (S03E03)

Korejs se vrací na 1. oddělení jako vyšetřovatel. Plíšek (Polívka) nejvíc. A dokonce i Korejs (Hanuš) přidá ruku k dílu, ono totiž není k zahození, když si pamatuje, jak toho dotyčného už honili v roce 1992 a tenkrát nedohnali. A nakonec Plíškovo selfíčko. ()

Explózia (2022) (S03E04)

Vietnamská komunita mě moc nebere, protože u nás na ulici a v celé městské části jich snad bydlí víc jak v celém zbytku Brna. Když si starej doveze z Vietnamu o víc jak 20 let mladší, tak to nemusí dobře dopadnout, navíc když má ona techtle i mechtle s někým jiným, to si žádá přímo hrdelní trest. Ale ten trik s eskortou do Vietnamu zabral a jak rychle. A čí to byl nápad? Hm no Kozáka ne, ale Korejse. A Korejsův kalendář nakonec, to nevymyslíš. ()

Retiazka (2022) (S03E05)

7 úderů do hlavy tupým předmětem, k tomu dušení igelitkou a škrcení kravatou, navíc pokus o vykrvácení. Aneb příběh feťačky, co po zlatu šla. ()

Taxivrah (2022) (S03E06)

Příběh, který ještě bude pokračovat, smažka střílí taxikáře. A vedlo toho to na pozadí mezi Kozákem a Pražákem začne nějak jiskřit, Pražák si myslí, že má na víc a chtěl by dělat nějakého vedoucího. Tyhle díly, kde se řeší osobní vztahy, mě obzvlášť baví. ()

Električka (2022) (S03E07)

Případ to byl složitej a čert nám ho byl dlužnej, by se dalo říct, protože je minimum důkazů a je tam opravdu provázanost s vrahem taxikářů a tím, kdo zabil tu paní v tramvaji? Takže nimravá policejní práce, zkušenost a hlavně Ondra Vetchý parádní. TOPověj díl. ()

Strihač (2022) (S03E08)

Po taxikářích se tu zase vraždí 6,35. Leta letoucí vykrádal baráky, střádal si poklad, nikdy si ani nic nekoupil, měl ho zakopaný v lese. Bral šperky, peníze a taky pistoli. Až mu tam jednou přišel týpek s hledačkou, tak ho ukradenou pistolí prostě střelil a pak ho pro jistotu ještě zapálil. A aby toho nebylo málo, kraj má novou a hodně ambiciózní šéfku. ()

Rómeo a Júlia (2022) (S03E09)

Ta nová krajská ředitelka je fakt afektovaná pizda. Ta by si zasloužila nějaké to lynčování. Influencerka na místo vraždy fakt nepatří, navíc když je to vražda 2 staroušů, byť prudičů, ale takhle je sprovodit ze světa bylo zbytečné a zbytečně přehnaně násilné. ()

Smoliar (2022) (S03E10)

Nová krajská ředitelka opět prudí Kozáka a ještě k tomu online. A jak říkal Korejs, je jednodušší hledat chyby než něco vymyslet. Tentokrát je to případ zvláštní, protože je to taková shoda náhod, spíš nešťastných náhod, kdy ve finále ten nešťastník narazil v parku na opilého blba z pistolí. ()

Spolubývajúca (2022) (S03E11)

Dneska jsem potěšen velmi, protože díl byl tentokrát plný osobních vztahů jak na pracovišti, tak u Kozáka doma. Vedle toho mě pobavila ta čubka ředitelka Krajského ředitelství policie, která po Kozákovi chtěla místo vytištěné zprávy z Wordu prezentaci v PowerPointu a Excel. Příběh ukazuje takový zvláštní fenomén, spolubydlení mladých, někdo si pronajme vícepokojový byt a pak ho podnajímá kdo ví komu. A víš, s kým bydlíš? ()

Lotéria (2022) (S03E12)

Kozák to složil. A to na základě buzerace jeho šéfky, která ho neměla jak vyhodit, tak sloučila vraždy s krádežemi a bude výběrko na nového šéfíka. A slečna dcera Kozáková bydlí u taťky, ale její podnikání v bio eko gastru jaksi nějak nefunguje. A vedle toho si Armenci, nebo kdo to byl, vyřizují účty jak v devadesátkách, ale i oni se můžou splést a sejmout někoho jiného. ()

Trik (2022) (S03E13)

A máme tu vyvrcholení všech 3 řad. Jak řekl Korejs, dneska, dneska je všechno pičou ke zdi. A navíc se hledá mrtvola. Gambler zabil svojeho šéfa autobazaru, když mu nechtěl půjčit další peníze, picnul ho a zakopal někde za Prahou. No a nakonec, rok po odchodu Kozáka, mladá Kozáková skládá slib na policejní akademii a nastupuje do řad krajského ředitelství v Praze. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD