Muž, který se bránil zatčení policejní hlídkou s pistolí a granátem v ruce, nejenže prostřílel služební auto a zranil policistu, ale kriminalisté postupně zjišťovali, že příště se bude chtít zadržení bránit s využitím mnohem razantnějších prostředků. Jeden z případů pražské kriminálky, kdy nebylo možné váhat a bylo nutné co nejrychleji najít muže, o němž policisté věděli jen to, že je nebezpečný. Neznali ale jeho totožnost ani bydliště. Že nešlo o banalitu, svědčí i čtrnáctiletý trest vězení, k němuž byl po dopadení odsouzen. (Česká televize)

v.indruchova

Od určité chvíle se zde buduje silné napětí. Vážné situace ať na samotné kriminálce nebo u případu je odlehčena několika jednoduchými hláškami :) hláška Bolka..."ten kriminálník může říct jsem fakt ve sračkách", poté co ty hajzly čeká dlouhé sezení na záchodě. Obyč. týpek vypráví jak skočil na ujíždějící auto jde vše vysvětlovat a seskočí z malého balkonu. "Hovno, normálně se semnou na tom čelním skle rozjel." /prvky parkouru/ nevidím v seriálu po prvé. Akční prvky jsou velice příjemné pro dynamičnost celého příběhu. Zatýkání bylo URNou parádní. Vetchý hraje parádně, bez něj by to nebylo vončo. ()

Sa.sa

Tak hurá jedna pozitivní zpráva je, že křívák který se dostal na GIBS díky svinstvu Korejse byl vyhozen... No jinak dobrý díl, akorát nechápu proč ho Policisté nezkontrolovali než ho vezmou do služebního auta.. 😢😢😢Vše by bylo jiné, ale co chybu udělá každý a naštěstí to dopadlo v pohodě ()