První epizoda kriminálního seriálu, jehož spoluscénáristou je šéf pražského oddělení vražd, ukazuje pátrání po pachateli, který svou oběť – mladou ženu - rozřezal a roznosil po popelnicích. Kriminalisté pátrají v jejím okolí, snaží se zmapovat její poslední dny a svědky shánějí prostřednictvím médií. Pachatel tohoto činu byl dopaden za 8 dnů a potrestán patnáctiletým vězením. (Česká televize)

mira007

První díl seznámí diváky se všemi hlavními postavami, které řeší případ vskutku divácky poutavý - rozčtvrcená mladá hezká holka. Sice je po chvilce celkem jasné, kdo to asi byl, ale Colombovsky se k němu dojde logickými stopami a prověřováním více realisticky. ()

jjjerry

Herecky perfektní Vetchý a Polívka. Ostatní hodně v závěsu bohužel. Je to jeden z těch lepších seriálů, ale za mě stále průměr až podprůměr. Hudba byla byla u českých seriálů často výsadou, tady je to nuda. PS: zajímalo by mě zda jsou ve scénáři fakt díry, nebo jsou lidé u policie tak hloupí :/ ()

pavel13 odpad!

Rozčtvrtit, znamená rozdělit na 4 díly, nejčastěji stejné co do velikosti i hmotnosti. Tady se jedná o absolutní mystifikaci, protože dílů bylo víc. Správně by tedy mělo být rozporcovaná. To svědčí o hlouposti policie nebo spíš scénáristů. Myslím, že v tomto případě obou těchto skupin lidí. Proto dávám seriálu "odpad" a nemíním další díly kvůli amaterismu a hlouposti sledovat. ()

Cesty timem

Pro Jara.Cimrman.jr :-) Policie používá psací stroje a kopíráky protože se bojí virů, trojských koňů a dalších breberek z počítačů, víme? :-)) .... Jinak celý seriál si rád dám ještě jednou. Docela zdařilé zpracování skutečných případů. Když je to dle skutečnosti, tak to má u mne většinou "tajnou" hvězdu navíc :-) ()

Gareth_Jones

Úvodná časť kriminálneho seriálu, ktorý mi neskôr prirástol k srdcu a stal sa mojím najobľúbenejším za posledné dve desaťročia.  Perfektná partia ľudí, ktorých by chcel mať v práci ako kolegov asi každý správny chlap. Sympaťák Petr Anděl obletovaný hneď od prvej časti krásnou kočkou, Tomáš Kozák precízny a ostrieľaný starý kriminalista, Pražák vtipný a ešte celkom príjemný....... A páchateľ? Nesympatický, slizký.... presne ako má byť. ()