Vražda bez svedkov a do poslednej chvíle i bez motívu. (RTVS)

Brukev

Zapeklitý případ, který musel dát hodně práce. Díl jako takový zaujme, na postavy jsme si už zvykli, třetí řada nabírá tempo. Korejs stále lepší, role vyšetřovatele mu sedí. Navíc už v Devadesátkách byl prezentovaný jako schopný vyšetřovatel, takže se není čemu divit. Osobně si nemyslím, že tam plánuje nějakou "pomstu", přijde mi, že prostě měl chuť se vrátit do akce. Edit: kolik těch jablek denně sní? Loj mě baví od začátku velmi, čím dál víc mi připomíná kamaráda, který dělá vyšetřovatele u PCR. Oba dva jsou spíš tišší, zasmušilí, přemýšliví, asi proto s Lojem (na rozdíl od mnoha recenzentů zde) nemám vůbec problém. Blažek mi vadí stále víc, na jednu stranu schopný operativec, na druhou stranu je protivnější než starý Korejs. Edit: myslím si, že práskač je spíše on, je zneuznaný, tak kope okolo sebe. Do konce seriálu zbývá už jen pár dílů. Pokud má nová ředitelka ukázat, jak zkažený vzduch v PCR vane a proč zkušení vyšetřovatelé znechuceně odchází, má na to akorát dostatečný počet dílů. ()

fantom13

Hodně by mě zajímalo, jestli tenhle seriál sleduje jistá plk. JUDr. Radka D. MBA, svého času náměstkyně Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování, a jak se při tom cítí. ()

KarlN

Tak dodatečně mě naštvalo, že jsem měl pravdu s novou ředitelkou oddělení a upřímně, tuhle herečku nemusím už od Soudce A. K. a tady se mi to o to hůře zvládá. No ale dál, ačkoliv pomalejším tempem, dorazila mordparta v součinnosti s "majetkáři" ke kýženému výsledku a o to zajímavější pro mě tenhle díl byl. Volnější tempo tomuto případu vůbec neuškodilo, ba naopak a za mě jednoznačně spokojenost. ()