Po vraždě svých rodičů je dospívající vlkodlak Cayden nucen bezcílně bloudit světem. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné Angeliny... Když se oblíbený student střední školy Cayden Richards probudí z děsivé noční můry, zjistí, že to nebyl žádný sen... Mění se totiž v cosi podlého, nepředvídatelného a divokého. Cayden, který je po vraždě svých rodičů nucen bezcílně bloudit světem, se pokusí dobrat pravdy o tom, kým skutečně je. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné mladé Angeliny, která je lapená mezi dvěma starověkými klany "vlkodlaků". A když Cayden konečně odhalí šokující pravdu o svém původu, uvědomí si, že existuje jen jediný způsob, jak ženu svého srdce zachránit - strašlivý boj na život a na smrt se silami ještě zlověstnějšími, než si kdy dovedl představit. (HBO Europe)

JASON_X

Nevím kdo a proč dal k Wolves přídomek "horror", ale asi to byl naprostý mimoň. Wolves je zoufalý pokus o temně romantickou fantasy pro mládež s přihlouplými až dementními dialogy a dějem, ale určitě ne horror. Prostě jeden týpek namísto toho, aby v pubertě dostal akné, se změní ve vlkodlaka, narazí si jednu pěknou čistokrevnou vlkodlačku, zdecimuje nepřátelskou smečku podvraťáků i s jejím alfa samcem a pak je konec. Takže se na to snad ani radši nekoukejte, pokud tedy nejste zhulení, nebo nemáte hodně perverzní smysl pro humor... Nebo snad měla být tahle mozkorvoucí šílenost nadsázkou a parodií? Nevím nevím, nezdálo se mi, spíš je to opravdu jen neuvěřitelný scénáristický potrat. Tak neuvěřitelný, že nad ním zůstávala držka otevřená i mně, milovníkovi kýče, nevkusu a mozkových klystýrů. Ale přesto dám jednu za Momou a McHattieho a druhou za vydatnou (i když nejspíš nechtěnou) zábavnost. ()

slunicko2

Akční horor? Mně to přišlo spíš jako western. 1) Pěkný 24letý Lucas Till (hlavní postava Cayden) měl za svého protivníka rovněž pěkného 35letého Jasona Momoa (šéf vlkodlaků Connor). 2) I z takového filmu si lze přinést nějaké poučení. Tentokrát o vlkodlacích: Wolves don't terrorize towns, or kidnap innocents, or brutalize women! ()

Flopik

Miestami to aj malo svetlé chvíľky ale inak to bolo dosť zlé. Lucas sa mi tu vôbec nepáčil, postavy nemali žiadny príbeh a celé sa to zbehlo ani neviem vlastne prečo. Jason v roli záporáka jedno z mála plus. Efekty jazdy na motorke radšej pomlčíme, aspoň súboje boli pekné a občas trošku krvavé začo druhý plus spoločne s celkom podareným koncom. U mňa 2* a tipujem, že za deň nato zabudnem. ()

Malarkey

Doupě vlků je snad i lepší jak celý Stmívání. Lucas Till je sice buzna neuvěřitelná, ale Jason Momoa jako jeho protivník to naprosto luxusně vynahrazuje svojí démoničností. Sympatické taky je, že David Hayter si celý ten příběh napsal sám a neinspiroval se nějakou knihou, což je u americké fantasy až s podivem. ()

AlistairMir

Fakt nechápu zdejší nenávist k tomuhle snímku protože aby to nemělo ani 30% to je docela k smíchu, ale tak každej podle svého a já se bavil a to dobře. Že to nebude krvavá řežba to bylo jasné už z traileru, ale že by to mohla být zábava to bylo z traileru jasné taky a ona to zábava byla. Postavy mi sedly hlavně Wild Joe a samo Momoa, přítelkyně hlavního hrdiny byly sexy (obě dvě) a děj v malém městečku prolezlém vlkodlaky mě chytnul. Film si na nic nehraje a ani chvilku nenudí takže bych tomu napálil čtyři hvězdy, ale když to tady každej splachuje do odpadu a navíc mám k smrti rád vlkodlaky tak nadhodnotím a dám plnej počet a komu se to nelíbí, toho pokoušu hauuuuuuu !! ()

• Približne v 5. minúte si Till siahne na hlavu po strihu vždy inou rukou. (Johnny.ARN)
  • Režiséra druhého natáčecího štábu na filmu dělal Bradley James Allan, v závěrečných titulcích uvedený pod jménem Brad Allan. (Rominator)
  • Natáčelo se v kanadském městě Toronto v provincii Ontario. (Terva)