Strhující životopisné drama mapuje třicetiletou životní cestu nejsilnějšího muže přelomu 19. a 20. století, který mimo jiných neuvěřitelných kousků dokázal udržet v každé ruce dva tažné okně, na zádech zvedl zátěž osmnácti dospělých mužů a jedním prstem zdvihl závaží o hmotnosti 240 kilogramů. (Morico)

a0001

Pred filmom som prečítal biografiu tohto silného pána, dala mi však viac ako tento film. Film na mňa pôsobil málo zaujímavo, jednotlivé obdobia zo života Louisa boli preskákané nie príliš úspešne, čo spôsobilo že príbeh vo filme nebol celistvý. ()

stolista

Velice dobře zpracovaný životopis jedné hříčky přírody. Bavilo mě koukat se na to, byť byla sobota osm hodin ráno a mohl sem chrápat, u tohodle sem vydržel. Za zpracování, nápad dávám 4* a jednu navíc, že postavy mi byly sympatický a dokázalo mě to udržet u telky. ()

djbarrel

Životopisné drama, které se reality zas až tolik nedrží. Což ovšem na škodu není. Podstatné je že se drží celkem věrně Cyrových výkonů, které lze dnes samozřejmě zpochybnit, nicméně dobová fakta hovoří jasně (plus mínus). Povedené drama o jednom z nejsilnějších lidí, který kdy žil, jsem shltnul na jeden nádech. Jedinou podstatnou historickou chybou je vykreslení postavy Horace Barré, který byl dost degradovaný ve filmu, ačkoliv historická fakta tvrdí, že byl pakticky stejně silný a v několika ohledech evidentně silnější o čemž svědčí fakt, že některé Cyrovi rekordy překonal právě on. 85 % ()

Merenre

Pro mě velice příjemné překvapení. Pustil jsem si to jen tak jako kulisu než najdu něco jiného, ale nakonec jsem se od toho neodtrhl až do konce. Vynikající volba obsazení hlavního hrdiny a neotřelé téma. Nejde o stupidní typický sportovní snímek amerického motivačního střihu, ale o pěkně zpracovanou a poutavou fresku ze života legendárního siláka. ()

BaseDallas

Svojim spôsobom je to len obyčajný film, ale zaujímavá téma, neobyčajná osobnosť najsilnejšieho muža na svete a hlavne veľmi sympatickí herci, vyťahujú tento životopis z priemeru. ()

Sidmar

Byl jsem velmi mile překvapen spracováním. Možná jsem už přesycen Holywoodem a tohle je přesně to co jsem potřeboval jako vzpruhu. Vyprávění o možná nejsilnějším muži všech dob není v tomto případě nijak zveličováno, spíše naopak. Tento více než lidský Louis Cyr zobrazuje člověka, který si jde tvrdě za svým cílem, a na své cestě zvedá co se mu do ní postaví. ()

Gagin

Těžko uvěřitelný (ale kdo ví), dlouhá stopáž, která moc neodsejpá. Moc mě to nebavilo. Důkazem to, že film jsem dokoukal asi na potřetí, protože bych to v jednom kuse zkrátka nevydržel. ()

onevoice

Myslím si, že asi ani lepšie sa to natočiť nedalo. Realisticky vykreslený príbeh. Veľmi pekný film o ľudských hodnotách a neuveriteľnom silákovi. Skvelý Bertrand. ()