Detektívka Ellie Miller (Olivia Colman) sa vracia z dovolenky, aby zistila, že jej povýšenie na inšpektorku získal niekto úplne iný, muž menom Alec Hardy (David Tennant). V tom čase je na pláži nájdený mŕtvy 11-ročný chlapec a v malom mestečku sa začína rozvíjať neobvyklý kriminálny prípad. (Arsenal83)

Script

Kdyby mě nefrustrovali herecké výkony herce co ztvárnil otce oběti, tak by šlo o absolutně skvělou rozjezdovou epizodu. Nevím komu šplouchalo na majáku, že byl ten člověk do projektu obsazen. Všichni herci umí hrát, jen on ne. Ólafur Arnalds si mimochodem skvěle vyhrál s hudbou. Dodává seriálu grády. Uvidím jak to bude pokračovat. ()

Najt

Příběh ok, ale zatím nesympatičtí herci. Hlavně ti z tisku. Celkově ty pasáže z tisku mě vyloženě srali. Pilot je vždy těžké ohodnotit, musím ale říct, že zatím mě to moc neoslovilo. Snad se to zlepší. ()

Frajer42

Spoilery! Není divu, že se v Británii rozmáhá nová pohlavní nemoc požírající genitálie. Když zde člověk vidí nevzhlednou detektivku, tak se nemůže divit tamním mužům, že byli okolnostmi donucení k sexuálním experimentům s ledasčím. Jinak ovšem musím říct, že mě pilot docela navnadil k dalšímu sledování. Ani mi moc nevadí trošku viditelnější televizní formát, než na jaký bych byl zvyklý. Podobná malá městečka jsou mi sympatická a jsem velmi zvědavý, kterým směrem se bude děj dále ubírat. Podezřelých už pár také mám a nikterak mě nepřekvapilo, že bude zřejmě v popředí děje nějaká klukovina, která se trošku zvrtla. Kdybych měl střílet od boku, tak se v současnosti nejvíce nabízí, že by vše mohlo souviset s krádeží paliva v traktoru a možná, že se kluci objevili ve špatnou chvíli na špatném místě. Ale hezky tvůrci navnadili diváctvo z toho pohledu, že tady více postav skrývá svá tajemství. [82 %] ()