Kirazu

Nomura (Kazuki Kitamura), sériový vrah z Tokia, ktorý vraždí ženy a videa ich úmrtí dáva na YouTube, si všimne podobné video zverejnené mužom z Jakarty menom Bayu (Oka Antara). Plachý novinár Bayu zabil iba v sebaobrane, avšak čudný pocit túžby po krvi ho prinútil zverejniť vraždu online. Nomura, ktorý verí, že našiel svoju spriaznenú dušu, začne trápiť Bayuho cez internet a snaží sa v ňom naplno prejaviť novonájdené vražedné sklony, čo sa javí ako pokušenie, ktorému počestný novinár iba ťažko odolá. (figliar)

hufnagel

Dosť ťažko straviteľné.Krvavá dráma,gore scény a úmysel zaujať.Nepochopil som miestami nelogické jednanie postáv,ale na druhej strane výkony hlavných hrdinov boli dosť presvedčivé.Miestami mi to pripomínalo Oldboya ()

Snakefinger

Tohle je prostě totální palba. Neuvěřitelná koláž dnešního špinavého hnusného zvráceného světa, kde se zabíjí pro potěšení a pro zábavu ostatních se to hodí na net, znásnují a mučí nevinné děti, jeden by zvracel... ()

Accuphose

Sráč zůstane sráčem... že není ve filmu logika, to občas není na škodu, pokud je ten film řekněme surrealistický, ale pokud v něm chybí realita, nastupuje absurdita. Tady jediný, co funguje, tak je násilí, ale to samo o sobě je samoúčelným. ()

Wyrmhord

A ja som sa tak tešil. Dostal som šikmookého Normana Batesa a zbytočne prepálenú stopáž. Scéna v klube, skvelá. Scéna s kufrom auta, vtipná. Scéna úteku z hotela, trápna. Milý priemer, ktorý občas zanudí. ()