Rodinný víkend

• Česko Rodinný víkend (viac)

Emily aj jej traja súrodenci sa sťažujú na nedostatok pozornosti, pretože rodičia ich prehliadajú ako vzduch. Keď si rodina nevšime ďalšiu dôležitú udalosť v jej živote, šestnásťročná Emily sa vzbúri. Všetkého má po krk a usúdi, že rodinné vzťahy zúfalo potrebujú reštart. Rozhodne sa vziať veci do vlastných rúk, omámi matku aj otca liekmi, pripúta ich k stoličke a počas „rodinného víkendu“ sa ich pokúsi prevychovať.  Ich matka pohltená prácou a roztržitý otec - umelec si pomaly začínajú uvedomovať, ako svojím samoľúbym správaním zničili deťom šťastný domov, ktorý sa im kedysi podarilo vybudovať. (TV JOJ)

SheldonShamy

Z dálky to vypadá jako naprosto nereálná a šílená blbost, ale je to tak do extrémů vyhnané a Olesya Rulin je v roli tak dokonalá, že to pobaví určitě každého. Doporučuji až budete mít špatnou náladu. ()

MT_Y

Hrozně příjemná komedie, kde humor není dán násilně, ale naopak příjemně. Dokázal bych si představit že by film i měl klidně trochu delší stopáž. Herecké obsazení ať dospělí či "děti" super, point byl jednoduchý ale příjemný. Víc k tomu asi dodat nemám co... 10/10 - 5 Hvězd ()

kolodej1

vlastně se jedná o slaboduchou ptákovinu, přesto je to tak příjemně ujeté, že se tomu na mnoha místech musím smát. Například když se Emily porozhlédne po členech své rodiny nebo tančící Ricky. Sice závěr, kdy filmem prosvítá snaha docílit jistého poučení, už trochu ztrácí na zábavnosti a přesto, že děj nemá logiku, s chutí jsem se na film podíval a dobře se pobavil. 70% ()

Dawe2

Herecky nejlepší hlavní představitelka a na krk jí šlape Joey King, obě skvělé. Film je pro mě na pomezí 3 a 4 hvězd. Jako komedie nic zvláštního, jako drama nijak výjimečné, ale dohromady to nějak funguje. Nejdůležitější je asi poslání a myšlenka filmu, hezky se na to koukalo, nenudil jsem se. Na nenáročné pokoukání doporučuji. ()

argus123

jedna z postáv Lucinda ma moc dobrý vkus na filmy ! :D Celkovo na to že ide o filmovu prvotinu človeka ktorý je kameramanom musím uznať že film bol fajn, hlavne bol zábavný. ()

Pierre95

Dobrý nápad zajmout rodiče, ale trochu hloupější scénář a hlavní hrdinka krapet nesnesitelná. Na zabití času ovšem ideální a docela vtipné, pro mě to ale nestačí. Tři hvězdy hlavně skrz Kristin Chenoweth, protože ji mám rád a dále skrz Eddieho Hassella (bratr "Thor"). ()

user1982

Chcel by som spoznať kásting na tento film, lebo mi príde ako keby naschval vybrali tích najškaredších hercov aký kedy existovali. Keď som videl trailer, tak som si najskôr myslel že ten film je fínsky, alebo nórsky. Ale nie, on je USA. Vďaka Bohu hercov som už nikdy v ničom inom nevidel. ()

dragon'88

Psycho hallmark.  Taka ujeta absurdnost, skoda ze ku koncu uz to len tlacilo na pilu, ta nerealistickost tomu svedcila.  Ale naprosty original a herecky skvele zvladnute 3.5* ()