Božské torty od Markéty

(relácia)
  • Česko Božské dorty od Markéty

Božské dorty od božské pekařky Markéty. Sledujte, jak takové dortíky vznikají, a zkuste si i vy doma upéct něco dobrého. (TV Prima)

Lucius55

Markéta je jistě šikovná cukrářka, ale zpracování pořadu je občas pěkně nudné. Ale možná se to cukrářům právě tak líbí;-) ()

Gr.Martina

Je pravda, že tato česká verze Božských dortů je někdy poněkud nudná, ale já pořady o dortech miluju, takže i přesto pravidelně sleduji. Celou dobu mi ale na tom pořadu něco "nesedí"..možná to bude právě samotná Markéta. ()

soarka

Tohle není to, co jsem očekávala. Ona si vymyslí dort, ale už má všechno udělané a "jen" ho nazdobí. To přeci není ta opravdová práce, kterou si s dortem normálně dáte. A na to, že je tedy Miss Cake, tak ty dorty nic moc. ()

oskiii odpad!

Pořad z doby, kdy si kanál Prima hrál na gastrotelevizi a učil české burany špičkové gastronomii. Cecek, Ital, Markéta, Karolína, Martin… ()

Clairiss

Opravdu mi nikdy žádný pořád o pečení nepřipadal tak nudný a nevýrazný. A proč jako Božské dorty?! Nic proti, ale Markéta by se měla podívat na slovenské či americké dorty. Co na nich ostatní vidí? Nejsou vůbec nějak extra velké, nápady taky za nic nestojí a to zpracování se mi nelíbí. A sama Markéta je nesympatická. Nelíbí se mi to. Tohle se nepovedlo, měli by to zrušit a najít jinou, lepší pekařku. Nic proti vkusu... ()

Mrs.Christie

Nadnesený název tohoto pořadu. Oceňuji, že Markéta umí nazdobit krásně dort, ale originálnější a vychytanější dorty dělá i moje kamarádka, vyučená kosmetička, která se všechno naučila sama. Pořád si říkám, čím právě Markéta uchvátila Primu na tolik, že má vlastní pořad. Podle mě jsou originálnější "dortáři". ()