Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa Seteh k tomuto seriálu (3)

Lež má rozbité auto (2013) (S01E02)

**12** Mladý muži, jak já ti rozumím! Mně když se líbí nějaká ženská, tak taky najednou všechno znám, všude jsem byla, od všeho mám klíče, všechno umím a všechno seženu a zařídím... :D A balit holky na auto, to bych si ráda někdy zkusila. Jitka Čvančarová v roli ztřeštěné kamarádky - knihovnice mě hodně bavila. O prostředí knihovny vím dost a být ztřeštěný je občas jediná možnost, jak zařídit, aby vám tam opravdu neruplo v kouli. Myslím, že k tomuhle typu nevinné lži se během života uchýlí spousta z nás, později se přiznáváme a vysvětlujeme, je nám odpuštěno a ve finále s úsměvem vzpomínáme. Hezké. Akorát Ferdu bych teda neprodala! ()

Druhý dech (2013) (S01E03)

**16** Jiří Langmajer byl hodně dobrý... hrál toho chlapíka, který si myslí, že je nejlepší v galaxii a pro své okolí naprosto nepostradatelný fakt skvěle. Tak skvěle, že by mu člověk dal nejradši z každý strany po držce. :D Jako jo - to, jak na sebe Langmajer s účetním, kterého před svým pádem vyhodil, neustále naráželi, to bylo celkem přehnané... v realitě by se potkali maximálně na té tramvajové zastávce. Závěrečný happy end je teda opravdu hodně happy a spíše pohádkový, ale když film vezmu jako celek - myšlenka, poučení, herecké výkony... - myslím, že ty 4 hvězdy si to určo zaslouží. ()

Hvězdička (2013) (S01E04)

**33** Když jsem si přečetla, o čem má díl být, docela jsem se na to těšila; téma mi přišlo atraktivní. Bohužel jsem ale po shlédnutí byla dost zklamaná. Nemastné, neslané, herecké výkony mě nijak zvlášť neoslovily... Přišlo mi, že téma má velký potenciál a že by se z toho dala spíchnout skvělá epizoda. Ale tady byl celý ten potenciál vyhozený oknem. :(  Jediné, co mě bavilo, byla Tereza Ramba, která byla ve své roli fantastická. Jinak se obávám, že třeba za pár měsíců bych si - nebýt této recenze - možná jen těžko vzpomněla, že jsem tento film viděla. Hvězdičce dám nakonec hvězdičky dvě - jednu za nápad, druhou Tereze a tím končím. ()