Ella a Jonah jsou dvojčata, která žijí u adoptivních rodičů. Jonah je velmi problémový, a tak sourozenci často mění školy. Nyní je rodiče posílají do velmi drahého soukromého ústavu. Uvítá je ředitel Sebastian. Jonah si všimne Megan, která po něm pokukuje. Hned se pustí do rvačky s Landonem, který s Megan chodí. Na Jonaha je Megan milá, na Ellu naopak nepříjemná. Elle pomůže paní Keeganová, studijní poradkyně. Ella bydlí s Kristen, která pracuje ve školních novinách a chystá se odhalit tajemství. Než to stihne, zmizí. Ellu to vyděsí, ale paní Keeganová jí později řekne, že se Kristen vrátila domů. Jonaha varuje spolubydlící před divnými věcmi, které se na škole dějí. Nejprve má strach, ale pak se stane oblíbeným a Landon, Megan a Reiko ho vezmou do party. Povedená trojka spolupracuje s místní čarodějnicí, která požírá duše studentů. Škola se dokonce v překladu jmenuje Perníková chaloupka. Jonah se o čarodějnici brzy dozví, ale kamarádi mu tvrdí, že konají dobro a že patří k nim. Jonah uvěří, ale Ella zjistí něco jiného. Odhalí, že ona a bratr jsou čarodějobijci a že zdejší čarodějnice je zlá. Navíc zjistí, že na této škole studovali jejich biologičtí rodiče, také čarodějobijci. Ella získá dýku, se kterou může zabíjet čarodějnice... (oficiálny text distribútora)

Keiniku odpad!

Víte, já fakt nemám ve zvyku hodnotit film po čtvrthodině. Ale v tomhle se OPAKUJÍ ZÁBĚRY, prokristapána. Viděla jsem už hodně věcí, ale tohle poprvé. Snad ani amaterští moviemakeři si tohle nedovolí! Nemluvě o naprosto nezvládnutém a celkově vadném zvuku. Tohle nedávám. Můj čas je příliš drahocenný. Jdu najít něco, co má aspoň modré hodnocení. ()

L.u.x odpad!

Slovo "odpad" pri tomto filme dostáva nový rozmer. Celé to bolo ako prvá polhodina bežného porno filmu, žiaľ k žiadnemu vyvrcholeniu nedošlo (ak nerátame toporných ne-hercov, pozbieraných z vitrín fasion obchodov). Ak spojíme stále sa opakujúce zábery, k tomu techno hudba na začiatku, kamera ako o držku, dostaneme výlučok hrubého čreva nezameniteľnej akosti vyexpedovaný z DeCoteauho anusu. Varovanie, iba pre pravých fajnšmekrov! ()

Chenile odpad!

Už v půlce filmu jsem byl přesvědčen, že si film zaslouží odpad. A věřte, že i těm nejhorším filmům dávám většinou alespoň jednu hvězdu (vždy se něco pozitivního najde). To jsem ještě netušil co mě čeká při druhé polovině .... tohle byla fakt síla... :-D :-D film je špatný opravdu od A do Z a nenašel jsem ani jediné pozitivum... Měl jsem co dělat abych to nevypnul ,ale jako správný filmový fanoušek jsem vydržel až do konce... budiž mi útěchou konec filmu, který mi svou tupostí vykouzlil na tváři alespoň úsměv. ()

DavidAAAA odpad!

Škoda, že nejde jít s hodnocením do mínusu. Tohle je jako co? V tom filmu není vůbec nic. Jeden nesmysl za druhým, jedna nudná scéna za druhou, hudební doprovod za kterej by se styděla i TV Šlágr, neskutečně slabí herci. Opakování stejnejch záběrů ( fakt že jo, ale ty prostřihy na křižovatku, na ulici, na měsíc - byly totožné a navíc netuším, proč tam vůbec byly). Netuším, proč vůbec tohle vzniklo. -100% ()