Mondaidžitači ga isekai kara kurusó desu jo?

• Japonsko Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kurusou Desu yo? (viac)

Izayoi Sakamaki, Asuka Kudou a You Kasugabe mají neobvyklé psychické schopnosti, obyčejný život je už nudí. Vše se změní ve chvíli, kdy obdrží obálku se svými jmény. Po otevření jsou přesunuti do jiného světa, kde mohou k souboji o odměnu vyzvat i samotné bohy. (Raest)

Recenzie používateľa Jeoffrey k tomuto seriálu (1)

Mondaidžitači ga isekai kara kurusó desu jo? (2013)

V době kdy jsem tohle anime sledoval mě neskutečně bavilo. Líbil se mi příběh, měl jsem rád postavy i animaci. Tehdy jsem si to užíval, bavila mě akce, smál jsem se humoru. Kdybych se na tohle podíval poprvé až dnes, poté co jsem viděl něco tak zajímavého a povedeného jako je No Game, No Life, nebo originálního a vtipného jako je Konosuba, pak bych asi hodně přemýšlel o hodnocení někde mezi 3* a 4*. Takže "Problémové děti co přicházejí z jiného světa..." v tuto chvíli těží hlavně z toho, že jsem je viděl v době, kdy jsem neměl v této kategorii příliš s čím srovnávat a kdy se mi líbili víc než třeba "slavné" SAO, které jsem miloval v první polovině, ale ALO (druhá část první série) mi prostě se všemi těmi elfy dojem zkazilo... Takže tehdy to bylo nějakých 8,6/10 s tím, že si to asi budu muset někdy pustit znovu. ()