Mondaidžitači ga isekai kara kurusó desu jo?

• Japonsko Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kurusou Desu yo? (viac)

Izayoi Sakamaki, Asuka Kudou a You Kasugabe mají neobvyklé psychické schopnosti, obyčejný život je už nudí. Vše se změní ve chvíli, kdy obdrží obálku se svými jmény. Po otevření jsou přesunuti do jiného světa, kde mohou k souboji o odměnu vyzvat i samotné bohy. (Raest)

LeitoSE

Problém v tomto anime vidím v tom, že absolútne netuším o čo tvorcom vlastne išlo. Ak chceli vytvoriť fantasy seriál založený na high-stakes games, tak by pridali aspoň nejaký náznak napätia, deja a jeho vývinu. Ak chceli vytvoriť ľahké a komediálne fantasy, tak by mi humor neprišiel vo väčšine prípadov prvoplánový a hlúpy a postavy tak neskutočne neznesiteľne otravné a „cool“ ako Sasuke. Má to celkom slušné nápady aj hudobnú zložku, ale je to pochované pod všetkým tým nepotrebným balastom, ktorý na anime nemám rád. Podobne ladené KonoSuba sa vydarilo oveľa viac.10/10 – 35% ()

Palisander

Moe musí byť :-). A toto je navyše nabité nápadmi. Až je mi skoro ľúto, že to malo tak málo častí. Veľa vecí opustených v tajomných bočných uličkách a dej idúci dosť nepravdepodobnou cestou. Z toho vyplýva ľahká zábava plná prekvapení. Milé hlavné postavy. Fantastický roztancovaný ending :-)) To Be Continued. Bodaj by pokračoval aj seriál. (Videné vrátane OVA, ktoré je čistý fanservis, navyše s prvkami paródie ;-)). ()

Jeoffrey

V době kdy jsem tohle anime sledoval mě neskutečně bavilo. Líbil se mi příběh, měl jsem rád postavy i animaci. Tehdy jsem si to užíval, bavila mě akce, smál jsem se humoru. Kdybych se na tohle podíval poprvé až dnes, poté co jsem viděl něco tak zajímavého a povedeného jako je No Game, No Life, nebo originálního a vtipného jako je Konosuba, pak bych asi hodně přemýšlel o hodnocení někde mezi 3* a 4*. Takže "Problémové děti co přicházejí z jiného světa..." v tuto chvíli těží hlavně z toho, že jsem je viděl v době, kdy jsem neměl v této kategorii příliš s čím srovnávat a kdy se mi líbili víc než třeba "slavné" SAO, které jsem miloval v první polovině, ale ALO (druhá část první série) mi prostě se všemi těmi elfy dojem zkazilo... Takže tehdy to bylo nějakých 8,6/10 s tím, že si to asi budu muset někdy pustit znovu. ()

Tsukikage

Supr! barvičky, barevné oči, barevné třpitky, barevné všechno!!! Z toho se mám radovat? Já to nechápu, vždycky tam je nějaká jakože dramatická scéna při které bych se měl bát, že hrdinové umřou. Tak proč se sakra nebojím? Fakt nevím, možná to bude mnou, anebo teď mě napadla děsivá a zlá myšlenka, třeba je to tím seriálem! Hurá přišel jsem na to. A co ty vtipy, ty se ti líbili? Řeknu to takhle, ani jednou jsem se nezasmál. Já vím, viděl jsem jenom dva díly, ale už to dál nevydržím. Co se mi na druhou stranu líbilo byl potenciál, jako fakt mě to zaujalo, ten nápad neni špatnej, ale hrdinové jsou ohraný a chovají se nenormálně, pronášejí zbytečné řeči, přijde jim zajímavé, co mě přijdé naprosto jasné atd. Další, co bych ohodnotil jako kladné jsou předse jen ty barvy, já mám barvy rád, a tak se mi to líbilo i tady. Ale vážně ty barvy a zkažený potenciál to víc, jak na dvě hvězdy nevytáhnou. ()