Uběhlo už tisíc let od doby, co byl hrdinou jménem Greasion zapečetěn Král démonů Rchimedes. Nyní se ale opět probudil. Proto lidský Král povolal všechny potomky hrdinů, aby se ucházeli o titul „Pravého hrdiny“. Co pro to musí udělat? Jenom drobnost – znovu porazit Krále démonů. A tak začíná příběh hrdiny číslo 45 jménem Alba, kterého při jeho dobrodružství doprovází královský voják Ros, který ho, víc než co jiného, spíše trollí, než že by mu pomáhal. Jenže jak se hned na začátku ukáže, je to s invazí démonů tak trošku jinak, než si lidstvo myslí. (EMIA)

Hulkee

Po dvou shlédnutých epizodách (které byly v době psaní tohohle komentáře na světě) nebudu hodnotit hězdičkami, ale nezdržím se hodnocení verbálního. Jsem totiž pln dojmů (a taky emocionálního hnoje). Humor v tomhle seriálu totiž není zrovna hoden označení chytrý (alespoň v té části co jsem viděl) - vlastně by se dal označit za sled ne zrovna objevných gagů a skečů sledující cestu hrdiny číslo 45 a jeho "spolucestujících". Uvidíme, zda svoje hodnocení změním po více dílech, ale zatím si seriál zaslouží možná jednu hvězdičku za to, že udržel dialogy alespoň na částečně lidské úrovni (věty mají podmět a přísudek - i když jim občas chybí logika) a za to, že má děj (úvod,zápletku a rozuzlení - i když některé tyhle části mají třeba jenom 2 sekundy). Shrnutí: Pokud hledáte seriál na který koukat pokud máte kocovinu (nebo jste opravdu extrémně zhulení) a nechce se Vám stahovat Divokého anděla nebo porno, gratuluji Vám! Našli jste mezi mnoha podprůměry svého favorita. Pokud ne, hledejte dál, z tohohle nic zajímavého nekouká. ()