Bučkovci

(relácia)
  • Slovensko Bučkovci - SLNKO, SENO, DEDINA (viac)
Reality-TV
Slovensko, 2013, 65 min

V prvej časti show Bučkovci sa stretneme s dvoma hviezdami Farmár hľadá ženu – bratmi Tomášom a Janom. Hlavnú úlohu však hrá hlava rodiny, šedá farmárska eminencia mama Anka a predstavia sa aj ostatní členovia – napríklad svojrázna babka, ktorá dá všetkých okamžite do laty, alebo otec Jano, ktorý farmárčenie neznáša, o to viac však miluje jedlo. Hneď na začiatku uvidíme ostrú hádku mamy a otca, a to nielen kvôli nedodržanej diéte, ale aj nevykonanej robote. Konfliktu sa nevyhne ani mamin miláčik, parádnik Tomáš, ktorý odmieta pracovitému bratovi Janovi pomôcť zo zabitým prasaťom, a v pozadí nezostáva babka – ktorá narobí krik vždy, keď sa jej niečo nezdá. Mama Anka skončí v nemocnici a vzápätí navštívi svokru, kde vypukne ďalšia, ešte vášnivejšia hádka. Do toho Jano plánuje svadbu so svojou bývalou aj terajšou partnerkou Luciou. (oficiálny text distribútora)

Film2 odpad!

Bože kde som sa to ja narodil, takéto sračky môžu vznikať len na Slovensku. Hanbím sa za to že som slovák, fuuuuuuuj ()

Nataniel73

Jedna z najhlúpejších reality show, ktoré vypustila hnojka do sveta. Ten mentálne retardovaný syn Jano s bravčovým ksichtom a vysokým egom si rozhodne nezaslúži priestor televíznej obrazovky. A jeho večne ukecaná matka taktiež nie. Narodiť sa do takejto rodiny tak asi predčasne ukončím život. Do toho táraj Hudák plus zopár úbohých žien, čo do toho šli. Tá jedna hviezda patrí samozrejme milej babičke, zrejme jedinej normálnej v rodine. 20% ()

BaMia odpad!

Toto a všetky projekty podobného formátu sú akurát tak HANBOU slovenského národa a najmä súkromných verejnoprávnych komerčných televízií. ()

Yelush

Určite lepšie, ako všetky slovenské "super" seriály. Po prvé to nejde v hlavnom vysielacom čase, po druhé to nie je až také silené hranie, aj keď niektoré situácie budú namodelované a po tretie asi takto by naozaj mohla takáto rodinka fungovať a je to určite dôveryhodnejšia sonda do príbytku priemerného dedinského Slováka ako vykresľovanie života v sprostostiach tipu Panelák, Búrlivé víno, Druhý dych atď... Navyše sa tu dá aj dobre zasmiať, čo napríklad v takých Sekerovcoch, Zitách na krku či Svišťoch to pôjde asi veľmi ťažko... ()