Final Girl

Skupina chlapců loví, mučí a zabijí v lese mladé dívky. Do jejich školy nastupuje nové děvče, které vypadá jako perfektní oběť. Netuší však, že dívka je trénovaný zabiják a její finální zkouškou je zabít tyto mladé vrahy. (beba789)

commit odpad!

Vezmeme 3 nevyvinuté mongoloidní zárodky po revizi dělohy, přidáme rakovinou napadené plíce silného kuřáka a celé to řádně promixujeme. Hmotu nalijeme do misky, posypeme masokostní moučkou a ozdobíme kuličkou z mozkomíšního moku. A takovou sračku nazveme receptem na Final Girl. ()

Shay

Je to příjemná změna od klasických lesních vyvražďovaček. Film mě nijak neurazil. Byl hodně originální a hra Truth or Dare byla perfektní. Hlavní hrdinka je překrásná. Je to fajn na odpočinek a možná i na více zkouknutí. Pro fanoušky lesních naháněček perfektní. ()

Snakefinger odpad!

A je to tady zas. Super téma a nápad zprzněný až na kost. Nebudu se trápit logikou, že borci zabili 20 děvčat a vůbec nic se neděje. Nu dobře. ale samotná akce v lese byla tak trapná, až to fakt jednoho zabolí. Čekal jsem nějaký nápad, nějaké oživení ale marně. ()

mullerad

Po výborne nastrihanom traileri prišlo poriadne sklamanie. V štýle in medias res som sa nedozvedel prečo, ako, kedy??? Príbeh ostáva na divákovi, pointu si treba domyslieť a logiku vykonštruovať. Nápad o znudených bohatých maznáčikoch s mániou zabávať sa "poľovaním" na mladé diavčatá by mohol vyzerať aj inak, vyvrcholenie bolo plné nečakaných "kopancov". Úloha hitmana čo trénuje sirôtku nebola zlá, škoda, že sa neobjavil na dlhšie, a v samotnej pointe filmu bol len divákom. Prečo? Ťažko povedať. A dievča, ktoré ide na rande s chalanom v sprievode troch kamarátov s bejzbolkou a sekerou je mi obrovskou záhadou. Odporúčam vidieť, aby si človek naozaj vážil dobré filmy. P.S. jedna hviezda za to, že jeden z tých faganov mi pripomínal spolužiaka. ()

breebee

A mě to náhodou bavilo. Herecké výkony hodnotím velmi kladně, Abigail to tady navíc strašně slušelo. Po vizuální stránce se tomu taky nedá nic vyčíst, les na mě působil skoro až cozy způsobem, což by se sice mohlo zdát špatně, ale právě naopak. Já jsem spokojená a i když jsem si původně chtěla pustit úplně jiný film (the Final Girls), jsem ráda, že jsem náhodou přišla k tomuto kousku. Temné a zábavné. ()

soarer

Are you religious? No. Are you gonna beg god to help you? Nooooo !!! Maybe you should. Fuck you ! Musim sa priznať že tento film ma milo prekvapil. Herecke výkony nič moc až na Wesa Bentleyho, ten sa mi pozdával no zato bol film svižný, scenár bol tiež super čo ma milo prekvapilo a bolo tam aj pár super hlášok vďaka čomu som sa vôbec nenudil. ()

Magnomous

Ok, tak v prvom rade nechapem preco tu ludia hovoria o tom, ze je to podriemerny horor, ked tento film ani neni zaradeny ako horor. Je to akcne/drama/thriller a presne to aj je. Ziadny hollywoodsky trhak, ale celkom prijemny film, ktory aspon nie je natiahnuty na 2 alebo dokonca aj 3 hodiny. Nic extra, ale dobre sa to pozeralo. ()

Pe4Ce22 odpad!

Tenhle béčkovej nízkorozpočťák je naprostá tragédie. I z toho mála potenciálu co měl nevykřesal vůbec nic, spíše naopak Film je nechutný co do smýšlení běžného člověka. Může se líbit možná tak někomu s podobnými fantaziemi a tito lidé by měli vyhledat odbornou pomoc. Odpad ()

pandakiller

Stylizovaná, lehce odosobnělá záležitost, mírně ujetá a nemorální, s vděčným tématem pomsty. Je to pěkně barevné, mohlo by to být drsnější. Zvrhlé duše asi nebudou úplně spokojeny a mainstream dívku, která postoupila do finále nedocení, takže pro mne lepší průměr. Ale je to opravdu pěkně natočené, dobrá kamera, noční les nasvícený reflektory, neustálý déšť který nikoho nesmáčí, bez varování se zjevující a zase mizící podivné figurky, které by člověk čekal spíš v dětském filmu nebo přímém přenosu z parlamentu, a k tomu náležitě vycvičená a podle mého názoru i celkem pěkná žába, postavená podivnou hrou osudu proti čtyřem rozverným a hodně nesympatickým jelimanům, .... já bych do toho šel klidně znovu, ale ne hned: 57%. ()

chrochtos

Už dlouho jsem se tak nezasmál! Ten film je tak strašně pitomý a přitom se snaží působit jako seriózní horror a thriller - smál jsem se až sem slzel. Myslím, že jako komedie by to mělo velký potenciál - stačilo by jenom trošičku změnit dialogy a kameru a byla by to skvělá zábavná pitominka jako třeba "Hobo with a shotgun" nebo "Space Truckers". Pokud z nějakého důvodu musíte sledovat, pro maximální zážitek doporučuji sledovat pod vlivem THC a/nebo alkoholu. A pokud prostě jenom chcete vidět malou holku, která nakope spoustě chlapů zadek, pusťte si Kick Ass! ()