Iveta živě

(relácia)
Reality-TV / Talk-show
Česko, 2012

FOCKE_WULF

Tady někdo psal, že má Duchoslav dobrý nervy, že jí po pěti minutách neumlátil židlí, ale on za to byl přece placený – nejen za to, že jí neumlátí židlí, ale navíc bylo cílem pořadu zpropagovat koncert v Lucerně (který se k úlevě všech po Ivetině zhroucení odvolal), takže moderátor byl po celou dobu jakoby na její straně v boji proti bulváru. V druhém plánu bylo v rámci možností jí otevírat, jít kam až mu ona dovolí a poskytnout tak divákům veškeré zábavné možnosti, které nabízí rozhovor s psychicky nemocným člověkem, který o své chorobě neví. Nejlepší byl asi díl devátý, ve kterém jeden volající řekl, že Ivetce drží palce, protože on sám je taky vyléčenej feťák a alkoholik a na to konto Bartošová začla mektat něco o tom, že drogy nikdy nebrala a přitom v tomhle díle byla nejvíc mimo realitu, viděl bych to na kombinaci chlastu a sedativ. Hodnotit nebudu, protože je to hyenismus, postavit zábavný pořad na někom, kdo je na tom takhle špatně. Čímž neříkám, že mě to nepobavilo, ale zároveň se za to stydím, moooc se za to stydím, není to pěkné.. ()

insurgentes

Viděl jsem jen ten slavný díl z 29.11.2012, kde je ta osoba nejen na sračky, ale energeticky i na úrovni vylemtávaček krabicáků z hlavního nádraží. Osoba hlavní představitelky je nepodstatná. Kdyby to nebyla paní Bartošová, byla by to nějaká jiná. Podstatné je, co nutí ty miliony lidí to sledovat a živit tuto zvrácenou popularitu. Zřejmě si při pohledu na tu její žumpu můžeme říkat, že ta naše ještě není tak hluboká. Bartošová z toho vychází spíše jako oběť, je přeci zřejmé, že ona už tu sebereflexi neprovede, protože ji provést nemůže. Takže jako společenská sonda se mi to líbilo, vydá to za stohy knih. ()

DandaPiper

Iveto, těšíš se na koncert? ___Dneska je krásný den. Iveto, bude nějáké turné? ___Přijela jsem autem. Iveto, tahle paní si o Tobě myslí, že seš pi*a, máš k tomu co říct? ___Děkuji, že mě posloucháte a jsem ráda za fanoušky a Vaše hezká slova. Iveta je prostě mimo, nechápe otázky, nechápe, co se kolem ní děje, je uplně vygumovaná .....takže guilty pleasure jasná zpráva. ()

ondrula odpad!

Tohle mi fakt hlava nebere, Bartošová přeci nemůže být tak stupidní, aby nechápala, že její popularita spočívá v tom, že jí všichni okukujou, jestli zase nedostala od Pepíčka Rychtáře na držku, anebo jestli zase není ožralá. Asi aby si udržela sledovanost, tak fakt přišla do jednoho dílu zkousaná a na Duchoslavovi bylo vidět, jak z toho má sevřenou prdel. Jinak to Ivetino infantilní blábolení je příšerný a připomíná mi srdíčkaření Lucie Bílé. ()

blackrain odpad!

Copak ta osoba nechápe, že je opravdu velmi vážně nemocná? To jí nevadí, že tam infantilně žvatlá a debilně gestikuluje nebo se případně vyjadřuje jednoslovně a dojímá sama sebe za každou cenu. O skákání moderátorovi a hostům do řeči ani nemluvím. To snad patří k základnímu vychování šlušného člověka. Ať mi nikdo neříká, že se na své výstupy v tv nedívá a s někým je nekonzultuje. Duchoslav musí mít nervy snad ze železa, když ho neustále školí takové stvoření jako je Ivetka Bartošová. Když už se někdo rozhodne pro natáčení takového pořadu,kde se šťourá pod pokličkou, tak je logické, že jde s kůží na trh a že lidi na něm nenechají nit suchou a že ho rozsápou na cucky. Nějaké řeči o veřejném majetku mě fakt nezajímají. s tím musí počíta, když si takhle likviduje soukromí. Vždyť si za to může sama. Líto je mi jedině Artura, chudák kluk, musí zažívat mezi dětmi ve škole perné chvilky. Tenhle pořad je vlastně pěkná s....a, nicméně Ivetka je zábavná figurka, u které se člověk skutečně dobře pobaví. V práce se vždycky nemůžeme dočkat dalšího dílu, kdy se Ivetka zase krásně předvede. Bulvár je sice pěkné svinstvo, ale lidi to chtěj a lační po něm. I blbá reklama je reklama a takovou si lidi moc dobře pomatují. Akorát by mě zajímalo, kam až se chce tahle superstar proskandálovat. Existuje ještě jiné dno, než tohle? ()

• V šesté epizodě pořadu působila Iveta Bartošová jako pod vlivem alkoholu. Tvrdila, že se jednalo o následek použití léků proti bolesti a silného nachlazení, o čemž ujistila ještě před vysíláním i tvůrce, nicméně od televize Pětka dostala pokutu ve výši přibližně 30 000,- Kč. Televize se navíc omluvila divákům. (JoranProvenzano)