Koncert Mira Žbirku

(koncert)
  • Česko Miro Žbirka Happy Birthday

Záznam koncertu největších hitů ke kulatým 60. narozeninám legendy československé populární hudby z pražské O2 Areny z 8. listopadu 2012. Spoluúčinkuje Moravská filharmonie Olomouc. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

V roku 2012 dovŕšil spevák, skladateľ, textár a hudobník Miroslav Žbirka šesťdesiat rokov. Pri tejto príležitosti bol zorganizovaný monumentálny koncert v pražskej O2 Arene. Odohral tam pestrú vzorku svojich hitov spoločne s doprovodnou kapelou a mnohočlenným Moravským filharmonickým orchestrom. Orchestrálne aranžmány jeho známych piesní zneli vynikajúco. Výborný koncert. Meky Žbirka je ťažký profesionál, kreatívny umelec a legenda československého pop rocku. **** ()

Snorlax

Moje buňky potřebují vodu, kyslík a hudbu. Pro dnešek jsou snad tím posledně zmiňovaným zásobeny dostatečně a s velkou rozkoší. Netušila jsem, jak bezvadně mohou písně Miro Žbirky vyznít za spoluúčasti symfonického orchestru. A evidentně se to líbilo i panu dirigentovi Kokošovi. ()

Pítrs85

"Miro, ty jednou uděláš kariéru. Máš úžasný obličej do rádia." Meky slavil, ale dárečky jsme dostali my, posluchači a jeho fanoušci. Skvělý gig, jestli se někde hodí slovní spojení -hudební vkus a vysoká úroveň-, tak právě tady. A já si Mira přidávám na svůj seznam "must see naživo". ()

Padme_Anakin

Nádherné, tohle je prostě nádherné, na to nejsou slova... Dech beroucí symfonický orchestr, úchvatný dirigent a všichni hosté... Překrásné ohlédnutí za tvorbou Mekyho k jeho narozeninám, slza ukápla... ()

otík

Miro je jen jeden a tento koncert to jedinečně potvrdil. A s Moravskou filharmonií Olomouc mu to šlo opravdu náramně. Paráda. ()

Skuby47

Úžasný zážitek pro všechny fanoušky tohoto zpěváka, k nímž se počítám. A nejen pro ně. Co písnička, to hit. Ne každý má možnost užít si koncert na živo, ale díky televizi si ho může poslechnout každý obdivovatel příjemné hudby. Dokonce i moji papoušci se doma při koncertu rozezpívali. ()

BeranSon

Po tomto dokumentu, i skrze mojí věkovou kategorii, musím uznat, že Meky je hudebním géniem Slovenska! Tolik líbivých melodií, tolik známých tónů a to vše doprovází v překrásném lazení bezkonkurenční hudba symfonického orchestru, lehce doprovázané špičkovou kapelou. K tomu není snad co více dodat, nežli totální nadšení, obdiv a úcta. - 10/10 - ()

tančísvlky

Miro je skvelý človek a všetko čo robí má zmysel. Človek až žasne aké pesničky má v repertoári. Klobúk dole pred koncertom a celým jeho pôsobením na tomto svete. Gratulácia Miro Žbirka dokázal si to !!! ()

CosmicLoser

Mira je prostě perfektní.Ještě jsem od něho neslyšel špatnou písničku.Jednu hvězdu ale ubírám kvůli té jeho anglické slovenštině,působila na mě nepřirozeně. ()

romanz123

Na tento záznam koncertu jsem narazil úplnou náhodou, a i když nejsem žádný velký "Mekyho" fanoušek, tak se mi to hodně líbilo. Žbirka je sympaťák, pěvecky je stále ve formě a orchestrální aranžmá jeho písní byla opravdu nápaditá, přirozená a přínosná, což se bohužel nedá říct u všech projektů "hej, pojďme udělat něco s filharmonií". Pokud se vám aspoň trochu líbí aspoň nějaká Žbirkova píseň, nebudete podle mě zklamáni. ()