Začátek nové řady. Zmizení tajemníka města naruší lukrativní obchod s pozemky a rozjede vyšetřování, do něhož se pustí tři policisté a profesionální zločinec, který se na stará kolena rozhodne podnikat poctivě. (HBO Europe)

Necrotongue

Sledování úvodní epizody mi připadalo jako jízda na bleše. Děj neustále přeskakoval z postavy na postavu, navíc se nepohyboval jen v prostoru ale i v čase, takže jsem po dvaceti minutách vůbec netušil, co se mi tvůrci snaží sdělit. Ke všemu mi bylo předhozeno tolik problémů/ zločinů, že jsem opravdu až do závěrečné scény nevěděl jestli půjde o vyšetřování zmizení, únosu, pornografie, znásilnění nebo korupce. Příliš chaotické a bez atmosféry. ()

Sany33

Príbeh: Osudy niekoľkých členov policajných zložiek sa prepletajú v priestore aj v čase s osudmi miestnych podnikateľov a politikov. Minulosť postáv sa strieda s prítomnosťou. Všetky charaktery sa nakoniec stretnú nad mŕtvolou tajomníka, ktorý mal na starosti lukratívny obchod. Prevedenie: Ani začiatok prvej série ma nijako neohúril ale toto bola ozaj slabota a ten guláš s postavami a časmi by zblbol aj sitkomovo zdatných sledovateľov. Neviem si zatiaľ obľúbiť ani jednu postavu ale snáď to bude mať stúpajúcu tendenciu. 39% ()

fr3ak

První epizoda je teda dost slabá. Představuje mnoho nových postav, u kterých jsou divákovi skoro až parodicky předhazovány jejich temné stránky (velká koncentrace alkoholu, drog, rodinných problémů, atd...) a v tak krátké stopáži se prostě nešlo ubránit zkratkovitosti a jiným nešvarům. Uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet. ()

0verseer

”I used to want to be an astronaut. But astronauts don't even go to the moon anymore.” Priblížiť sa kvalite prvej série bude pekelne ťažké. Napriek obstojnému hereckému obsadeniu otváracia časť tejto série pôsobila až príliš chaoticky. Všetkého veľa škodí, čonplatí aj pre postavy a dejové linky, ktorých tu bolo zbytočne až príliš veľa... ()

molcan2

Aká skvelá premiéra, panebože. Bolo to naozaj pomalé, ale páčilo sa mi to. Kontroloval som, koľko zostáva do konca epizódy, čakal som tak 30 minút a vidím len 2. Bolo to celé také skvelé! Najprv herecké výkony: všetci odvádzajú úžasnú prácu, najmä Farrell. Postavy: Každú som si zamiloval, všetky sú zlomené, možno Semjon nie až tak ako ostatní. Zápletka: toto nebola epizóda s dejom, bolo to pomalé a miesto činu vidíme až na konci. Táto prvá epizóda je tu v podstate na to, aby nám predstavila postavy. Vďakabohu, že postavy boli úžasné. Pre mňa sa to všetko vyplatilo v posledných 15 minútach, keď sa dali dokopy a všetko sa to spojilo. Justin Lin tiež odvádza dobrú prácu, nie takú úžasnú ako Fukunaga, ale to sa dalo čakať. Fukunaga je ako boh! Celkovo som za! Nemôžem sa dočkať ďalšieho dielu. ()

• Barovou zpěvačku hraje Lera Lynn, která zpívá vlastní píseň "My Least Favorite Life". (Punisher)