Ničí mě to

Réžia:

Kai Stänicke

Scenár:

Kai Stänicke

Pohledný mladík, tajemný les a červený telefon. Sžíravá touha, která se mění v posedlost v excentrické zpovědi s podmanivou hudbou a šokujícím závěrem. (Mezipatra)

Dudek

Stänicke se možná úvodní a závěrečnou scénou ze zamlženého lesa zbytečně přiblížil ke kýči, nicméně nelze neuznat, že hlavní dějová osa funguje bezpochyby, tak jak by měla. Je to prudké, názorné a přesvědčivé. Slova jsou tu jakoby naplněna vizuálem, který dokresluje příběh, který se nikdy nestane. Vizuálně podmanivý klip s nápaditým zpracováním. ()

Stanislaus

Kratičké, minimalistické, a přece tak intenzivní. Neustálé opakování podobných frází s obměnou a k tomu překvapivý závěr. Velmi sugestivní krátkometrážní snímek. ()

Idego

Svižné a úderné. Původně jsem byl hned ze začátku rozčarován z vykrádání Tykwerova True, ale později se objevila reference, takže je vše v pořádku. ()

IvcaSammet

Skvělý krátkometrážní film bez zbytečných 'omáček'. Každopádně přesně tohle je něco pro mě, protože naprosto chápu hlavního hrdinu, takže o to byl dojem z filmu silnější. Dokonalé vyjádření pocitů ve třech minutách ... ()