Hive je připraven odhalit svou pravou tvář a Malick se začíná bát následků svého temného tajemství, které by mohlo ohrozit jeho odkaz v řadách Hydry. (TV Nova)

BaronMartin

16. epizoda Paradise Lost je opět celkem dost zbytečný a výplňkový díl a už je docela vidět, že sérii lehce dochází dech a o 5 dílů méně by jí rozhodně prospělo. Velkou část epizody tvoří backstory Gideona Malicka, které je poměrně fajn. Hive je taky dost super, dozvídáme se nějakou jeho stručnou historii a máme i lehký nástin jeho pravé formy. A taková scéna, kdy zabije Malickovu dceru jako oběť, je poměrně dobrá. Linka Lincolna s Daisy mě už moc nebrala, James ( ze kterého se později stane Hellfire ) je brutálně otravný. Aspoň moment, kdy Lincoln vypráví Daisy o své minulosti je dobrý. A cameo Whitehalla potěšilo :D Hodnocení: 60% ()

mourek10100

Fajn díl, ale nic extra. Smrt Malickovy dcery jsem si už vyspoileroval předem, stejně mě to ale zarazilo, když jí představili teprv v poslední scéně předposledního dílu. Nicméně dál fandím Daisy a asi nejvíc mě z týmu vadí Lincoln. Ne nijak zásadně, ale pokud to bude on, kdo zemře, chybět mi nebude. ()