Po špatně načasované a velmi veřejné žádosti o ruku, se značně nezávislá Sarah se svým přítelem Kevinem rozejde. Podporu hledá u své sestry Beth, ale ta je posedlá plánováním své vlastní svatby s Kevinovým kamarádem z kapely, Andrewem. Sarah si najde rozkošného Jonathana jako záplatu, ale vyvine se z toho vášnivý vztah a ona je nucena postavit se své vlastní zranitelnosti a obavám ze závazků. Všichni s upřímností, srdečností a humorem bojují s útrapami, štěstím a bolestí moderní lásky. Nakonec se ale Sarah bude muset rozhodnout – je pro ni lepší zůstat v bezpečí svého nezadaného života nebo všechno riskovat pro lásku? (oficiálny text distribútora)

Rockerman

Zase další film, který se mě snaží přesvědčit, že dva mladí lidé spolu žijí, souloží, ale nic k sobě necítí! Já stále věřím, že něco podobného je možné většinou jen ve filmu. Jinak se mi to vlastně docela líbilo. Sarah, kterou ztvárňuje Lizzy Caplan (vynikající v Masters of sex a zde také dobrá) je svá. Není chopna trvalého vztahu, o manželství nemluvě. Zdá se, že to bude navždy jen lamačka srdcí a ten závěr, kdy film končí s jejím nadechnutím a nedokončením věty nám odpověď na tuto otázku nedává. 3 a půl hvězdy. ()

quip

Ta správná pohádka pro nás mid-twenties. Vlastně ne, spíš život na plátně, který vás možná (pokud jste už podobných filmů, které také nejsou komedie ale spíš esence Sundance, viděli dost) znovu dovede k myšlence, co sami považujete za film a jaká je jeho úloha ve vašem životě. Pokud neviděli a postavy vám opravdu něco důležitého řeknou, můžete si film užít. Pro mne to byl spíš jen solitérné objev další hip (v ne-pohrdlivém smyslu) kapely: The One AM Radio ()

VeeDee

Tomu říkám milá, upřímná vztahovka ze života, jakou mám ráda... s příjemnou hudbou a kresbami.... asi to není pro každého, ale mě vyloženě bodnul a protože mi přijde dost podhodnocen, dávám pět hvězd. ()

Mire

Film pre ženy. Aspoň sa ako-tak dal zniesť, narozdiel od príšerného "Až tak moc tě nežere", ktorý som musel nemilosrdne vypnúť, inak by mi hrozila nejaká nočná mora. Za 2* - najmä za Alison Brie. ()

kolodej1

tyhle filmy, které neřeší žádné velké dějiny, ale jsou celé vlastně jen o vztazích, pro ty mám dost slabost. Tenhle podle mého patřil k těm lepším. Možná, kdyby to bylo herecky lépe obsazeno, byl bych ještě nadšenější, protože dialogy nebyly vůbec špatné, když si odmyslím odfláknuté titulky na Cinemaxu, ale za to režisér nemůže. Hlavní hrdinka řeší zdánlivé pseudoproblémy, ale vlastně jde o to, že se jen nevyzná sama v sobě, je nejistá a bojí se udělat krok, který by ji příliš zavazoval. A to je problém, které v určité fázi života řeší spousta lidí. Jinak Sarah to moc slušelo ()

mandella

Ale jo, milé. Ten člověk, co to točil, musel být evidentně zamilovaný do Lizzy Caplan, protože tolikrát "you´re awesome, I love you" by snad normálně nepadlo, ne? Jo, táhla to statečně, a i když tam mi tam chyběly líp prokreslené charaktery, šlapalo to. Takže průměr. A dobrý konec, ty můj chlap nesnáší :-)) ()

Anniem

Příjemný romantický filmík, jediné, co mi v té harmonii vadilo bylo obsazení mně osobně velice nesympatické herečky do hlavní role. ()