Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová (viac)

Recenzie používateľa JIP.XF.cz k tomuto seriálu (2)

Život a smrť v Tanvalde (2013) (S01E01) odpad!

I mistr tesař se někdy utne. Ze série Český žurnál dle mého jasně nejhorší počin a velké zklamání od autorů mých oblíbených dokumentů Český sen a Český mír. Naprostou většinu prací této autorské dvojice mám rád, ale toto je bohužel opravdu mimo. Opravdu nevím co autorům dokumentu vadilo na tom, že se ten člověk bránil. Chtěli by snad autoři společnost kde se člověk ani bránit nesmí? Soudě podle tohoto bohužel ano. ()

Svobodu pro Smetanu (2013) (S01E05)

Ze série Český žurnál nejlepší počin. I když dle mého na Český sen či Český mír kvalitou nedosahuje. Co se týče názoru na kauzu tak takováto věc by se neměla vůbec řešit. To popotahování nedává smysl a stojí nemalé prostředky a zbytečnou ztrátu respektu v systém u většiny obyvatelstva. Když už to nedostal na stůl nikdo rozumný mezi nižšími pohůnky státu v rozhodovací pozici, tak by měl zasáhnout prezident. ()