Pierre Richard nastoupil do firmy, která se specializuje na reklamy. A jaký je on, takové jsou i jeho reklamy - roztržité!
Pierre Malaquet (Pierre Richard) je přijat do firmy Jerico, která se specializuje na výrobu reklamy hlavně proto, že její šéf má poměr s jeho matkou. A je to zase tato skutečnost, díky níž se ve firmě udrží déle než týden. Má totiž naprosto jinou představu o reklamě a je navíc hrozně roztržitý, čímž přivádí lidi kolem sebe jednak do naprosto neuvěřitelných situací, jednak si je proti sobě značně popuzuje. Ale určitě se najde i někdo, komu se jeho kousky a temperament mohou líbit, nemluvě už, že jeho reklamy mají úspěch. (oficiálny text distribútora)

Richard768

Proste tie vtipné situácie nie sú prirodzené, ale príliš naaranžované. Vidno to hneď na začiatku, keď sa Pierre motá so skicami po križovatke. Ale kam vlastne ide? ()

leafroller

"Vámi dodané sněžnice a strážní domky vykazují značnou poruchovost." První Richardův film, kterému táhne už na šedesátku, je smrští gagů němé grotesky a kolosálních nápadů. Pobavil už v dětství a dnešek nebyl výjimkou. Scéna s pružnou stolní deskou je typickým příkladem Richardova génia. Závěrem jiný krásný citát:"Měl jsem dívku. Napsala mi dopis. Byl plný mraků. Lilo v něm jako z konve. Promokl jsem na kost." ()