Rick Stevens (Nat Wolff) se vsadí se spolužákem ze střední školy o 1000 dolarů, že do čtrnácti dnů svede Ninu Pennington (Selena Gomez). Do cesty se mu ale staví spousta překážek včetně Pamely Bender (Elisabeth Shue), která se do Ricka bláznivě zamilovala, nebo také Kevina Carpentera (Austin Stowell), bývalého přítele Niny. Rick časem uznává, že se mu nepodaří sázku vyhrát, a tak se snaží sehnat 1000 dolarů tím, že si doma otevře striptýzový klub. Vše se ovšem zvrtne a obrátí naruby. (KajusaK)

elanista1

Že to bude odpad to mi bolo jasné od začiatku.., ale ako som mohol ignorovať film v ktorom hrajú Mary-Louise Parker a Heather Graham? Film nemá absolútne žiadnu úroveň, ale aj napriek tomu by bol možno pozerateľný, keby do hlavnej úlohy nebol dosadený taký nesympatický, slizký človek. Resumé:... Oplatí sa to znova pozrieť, aj viackrát, ale len 10 minútová pasáž s Heather Graham. ()

Reproduktor

Před filmem: Jééé Selena Gomez. Tak to zas budu koukat jenom nani a bude to snad stačit. Po filmu: Nestačilo, je to sračka ale párkrát jsem se zasmál. ()

flouny8 odpad!

Absolutní hovadina, která postrádá jakýkoliv smysl. Navíc Selena je dost přeceňovaná a to jednak jako herečka, tak i po fyzické stránce. ()

xxxLussyxxx

Na to, že to má být komedie, tak jsem se teda moc nezasmála. Jako jo, nudné to nebylo, pořád se tam něco dělo, žádná hluchá místa, ale prostě jsem se nějak nezasmála, trochu na konci, ale jinak spíše ztráta času. ()

LordLaser

Dobrý "pokus" o komédiu, avšak moc vtipné to nie je. Je to jeden z tých pozerateľných filmov, ktorý chodí bežne v televízií, pri ktorých kysnete na gauči po výdatnom obede, lebo tam nič iné nie je. Vyzdvihuje ho hlavne herecké obsadenie a obdarené ženy. ()

MirINDay

Úsměvný film, který se v žánru komedie lehce ztratí. Štěstí, že obsazení herců, a hlavně hereček, bylo takové, aby se na to dalo alespoň hezky koukat. ()

BlackJoker

Celkem fajn pubertální komedie, která je přesně taková jakou jsem ji čekal, není to nic převratného ale není to ani úplně ztracený čas, občas se člověk i zasměje.. Fajn herecké obsazení i když Selena mohla dostat trochu větší prostor, mohlo to pak být o něco zajímavější, ale je to jaké je a pro večerní zábavu mi to postačilo a aspoň se stále můžu těšit na chvíly až jednou poprvé uvidím nějaký skvělý film se Selenou Gomez v hlavní roly.. Za tenhle snímek za mě 65% ()