The IT Crowd

(TV film)
  • USA The IT Crowd USA (neoficiálny názov)

zuzanara

Na to, že se tento zkušební pilot snad ani důstojně natočit nedal, se všichni hezky snažili. Jsem každopádně ráda, že to nikdy dál nedospělo. Je to jako parodie na všechny americké pokusy zpracovat téma britského seriálu či filmu. ()

NeMiQ odpad!

Prečo dopekla išiel Richard do tejto sračky? Najprv som myslel, že v united štátoch amerických nerozumejú britskej angličtine, keďže scenár je totožný, ale po tom ako som tam zbadal originál Mossa tak už fakt nechápem. ()

bureman

Odpad bych tomu dal z principu, ale tu jednu hvězdu si to zaslouží, protože to docela jde a je to i tak vtipné. Jinak ale kdyby to neexistovalo, nic se neděje. ()

HakitoCZ odpad!

Americká logika je naprosto neuvěřitelná. Nejde jen o remake původního britského sitcomu IT Crowd, oni vzali tentýž scénář, hercům dali stejné nebo co nejpodobnější ošacení i kulisy. Připadá mi o opravdu naprosto neuvěřitelné. Po americké alternativě Top Gear, jsem si řekl, že opravdu nemají žádnou schopnost vymyslet něco originálního, ale až nyní jsem viděl tohle. Totéž se nyní děje na herní scéně, ale to sem nepatří. Žijeme ve velmi smutné době, není liž pravda..? ()