Můžeme dál?

(relácia)

Vítejte v novém soutěžním pořadu České televize, který není jen o vědomostech, ale také o vás a místě, kde je vám dobře. Soutěží budou provázet Miluše Bittnerová a Tomáš Měcháček.
Města, vesnice, samoty, osady kolem řek a rybníků. Vily, statky, sídliště, farmy, hausbóty… Ve všedních chvílích i v okamžicích, kdy něco zvláštního zažíváme. Tam všude bude od září Česká televize. Jací jsme a jak žijeme? Jak dobře známe místa, odkud pocházíme a kde bydlíme? A jsme vůbec tak uzavření, jak se o nás říká, nebo dokážeme být otevření, bezprostřední a soutěživí? (oficiálny text distribútora)

Tweetak

Ujde to. Pro ty, kteří mají rádi, jak to vypadá u jiných, jako stvořené. Špízování českých domácností včetně jejich vědomostí v přímém přenosu. Hvězdy šly dolů hlavně kvůli tomu, že moderátoři jsou umělí, na můj vkus až moc. Jako malé děti na pískovišti, které nadšení ze hry musí hrát. ()

e-pilot odpad!

Co čekat od primitivních tvůrců, primitivních průvodců a primitivních soutěžících? Geniální zábavu asi těžko. Obzvlášť mi vadí, že tihle pitomci rozdávají peníze i z mého koncesionářského poplatku!!! ()

Mar_Mar odpad!

Tak tohle jsem opravdu nepochopila. Další z mnoha pořadů, kde se člověk stydí jen co uvidí, jak ten slizský moderátor leze lidem do ložnice a ti jen soutrpně přihlíží. Zase další česká ostuda. ()

montrose

Taxík, který mně docela bavil, se přesunul do domů a obydlí. Spíš než soutěž je tohle zeměpisně-dějepisný pořad, kde občas někdo dostane otázku. Žádná sláva to není, navíc mně moderátoři přijdou dost trapní. ()