Můžeme dál?

(relácia)

Vítejte v novém soutěžním pořadu České televize, který není jen o vědomostech, ale také o vás a místě, kde je vám dobře. Soutěží budou provázet Miluše Bittnerová a Tomáš Měcháček.
Města, vesnice, samoty, osady kolem řek a rybníků. Vily, statky, sídliště, farmy, hausbóty… Ve všedních chvílích i v okamžicích, kdy něco zvláštního zažíváme. Tam všude bude od září Česká televize. Jací jsme a jak žijeme? Jak dobře známe místa, odkud pocházíme a kde bydlíme? A jsme vůbec tak uzavření, jak se o nás říká, nebo dokážeme být otevření, bezprostřední a soutěživí? (oficiálny text distribútora)

Tweetak

Ujde to. Pro ty, kteří mají rádi, jak to vypadá u jiných, jako stvořené. Špízování českých domácností včetně jejich vědomostí v přímém přenosu. Hvězdy šly dolů hlavně kvůli tomu, že moderátoři jsou umělí, na můj vkus až moc. Jako malé děti na pískovišti, které nadšení ze hry musí hrát. ()

e-pilot odpad!

Co čekat od primitivních tvůrců, primitivních průvodců a primitivních soutěžících? Geniální zábavu asi těžko. Obzvlášť mi vadí, že tihle pitomci rozdávají peníze i z mého koncesionářského poplatku!!! ()

Eradin

Tady někdo evidentně nepochopil, co znamená vědomostní soutěž. Během 40 minut položit někdy i deset otázek je prostě bída. Mezi tím je jen naprosto příšerná omáčka, která nemůže zajímat ani mrtvýho koně bez mozku. Moderátoři jsou kapitola sama pro sebe... Jejich projev není vhodný ani do estrády nejnižší kvality, natož do takového pořadu. Děkuji, nechci! ()

Mar_Mar odpad!

Tak tohle jsem opravdu nepochopila. Další z mnoha pořadů, kde se člověk stydí jen co uvidí, jak ten slizský moderátor leze lidem do ložnice a ti jen soutrpně přihlíží. Zase další česká ostuda. ()

montrose

Taxík, který mně docela bavil, se přesunul do domů a obydlí. Spíš než soutěž je tohle zeměpisně-dějepisný pořad, kde občas někdo dostane otázku. Žádná sláva to není, navíc mně moderátoři přijdou dost trapní. ()