Skutečné výslechy

• Česko Opravdové výslechy (viac)

Co se odehrává v policejní vyslýchací místnosti? Jak lze donutit k doznání třeba i nejdarebnějšího ze všech pachatelů? Jednotlivé díly seriálu pojímají o skutečných trestných činech a stáváme se očitými svědky vyslýchání skutečných zločinců. V průběhu seriálu o skutečných zločinech padne světlo i na záhady, ale dozvíme se také, co pomáhá policistům plnícím výkon služby v terénu. (oficiálny text distribútora)

MikeCool

TV-seriál. Kriminalistický seriál o výsleších na policejních stanicích a nejen tam. Zrovna tohle není úplně můj šálek kávy. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 50% (2*) | ()

*CARNIFEX*

Jeden z najlepších kriminalistických dokumentov, aké som videl. Nie je však zameraný na vyšetrovanie vrážd z miesta činov, ale na samotné výsluchy podozrivých, ktorí spočiatku odmietajú zodpovednosť. Obrovským plusom, sú využité autentické zábery z vypočúvania, čo v divákovi ešte viac vyvoláva záujem. ()

contreras

Skvělý seriál, realitu nikdo nenahradí. Tlustí vyčetřovatelé, průmyslová kamera a přirozeně ponuré prostředí vyšetřovacích místností. Omáčka není přitažená za vlasy a faktor bulvárnosti je nejnižší ze všech podobných sérií. ()