Návrat do budúcnosti

(TV film)
  • Česko Experiment Philadelphia (viac)

Tajný výzkumný projekt má oživit pokus z 2. světové války, kdy válečné lodě měly být neviditelné. Tento experiment může mít ale nedozírné následky... Pokus obnovit deset let starý vládní experiment má hrozné následky. Způsobí díru ve struktuře prostoru/času a zaviní, že se znovu objeví stará slavná válečná loď USS Eldridge z 2. světové války, která zmizela před 70 lety. Ale když si loď klestí cestu městy napříč kontinentem, jediný člověk, který na Eldridge přežil se musí spojit se svou vnučkou, aby zastavili loď dříve, než roztrhá zemi. (TV Barrandov)

Pitryx

Tak osudy těch lidiček mi byly putýnka. Věc jako taková se omílá stále dokola, efekty ubohé, prostě děs. Proskákal jsem zbytkem filmu stejně jako Eldridge. No, ale abych tvůrcům neupřel kapičku invence, dávám něco málo za nápady s objevováním lodi na zajímavých místech. 201411168452/8853 ()

Crybaby

Celý tento film bol pre mňa jedným veľkým experimentom. Pri rozpočte filmu som sa ani nemal chuť zasmiať nad tými efektami, ktoré si pre nás tvorcovia pripravili. Rozhodol som sa nelámať si hlavu ani nad hlúpym scenárom a jednoducho si tento film pozrieť celý bez zbytočných predsudkov atp. V celkovom hodnotení slabší priemer. ()

HMTD

První věc které jsem si všiml byly slabé herecké výkony patrné od prvních minut, následovali slabé triky viditelně na ně moc peněz nebylo a ve filmu jich bylo celkem dost takže pořádné by stáli pěkný balík. Adi čtvrtinu filmu jsem si myslel že režisér je blb, ale scénář není špatná, pak se zhoršil takže teď přemýšlím která slabá složka vlastně vadila nejvíce. Potěšili mne alespoň odkazy na konspirační teorie kolem skutečného experimentu, i když byl ten experiment skutečný? Dokážete si někdo představit že novou technologii otestují na bitevní lodi plné mariňáků, no nevím ale řekl bych, že většina experimentů začne v malém a při úspěchu se aplikuje na větší a větší objekty. ()

Sidenius

film (jedná se již o remake) který vychází z teorie (dle mě značně konspirační) pouze podrývá údajnou teorii. Pominu-li že USA dělala tajný výzkum atd... tak tak jak je napsán scénář filmu a co vše tam nesedí (neschopný sheriff, volání přítelkyni do bistra místo národní gardě atd.. ) mi vede k myšlence ztracených 85ti minut života. Totální nepřesnosti, nic co by i vzdáleně připomínalo fyzikální zákony... fakt hrůza ()

bechdrak

Vzít to do ruky nějaký dobrý režisér a mít na to dost peněz, mohl to být příjemný sci-fi film. Takhle je to bohužel jenom podprůměrná televizní podívaná. ()

violik

Těšila jsem se že remake bude vypracovanější protože původní film docela ušel, ale naprosto mě to zklamalo. Škoda, takovýhle zajímavý námět a po Tajemné záři nad Pacificem se ještě nic poutavě natočit nepovedlo ()