Francois Perrin se ucházel o místo redaktora v prestižním týdeníku, byl přijat na zkušební dobu a dostal za úkol napsat reportáž z obchodního domu. A právě když dorazil na místo, přišel tam nakupovat synek jeho nejvyššího šéfa Eric. Rozmazlený chlapec má doma tolik věcí, že už ho ani nebaví. Nyní mu otec slíbil, že dostane všechno, po čem zatouží. Náhle Erikovu pozornost upoutá člověk, který se chová poněkud popleteně: Francois. Právě tuhle živou hračku chce! Ředitel obchodního domu se ujme vyjednávání. Novinář je vyvedený z míry, nechce ale přijít o čerstvě nabyté zaměstnání. Dá se tedy přemluvit, aby nekazil hru, a zabalený v krabici putuje do sídla tiskového magnáta... (oficiálny text distribútora)

Alesss

Mívám občas sen... Klepu na dveře luxusní vily a pak chci po majiteli, aby mi ji prodal. Není na prodej - říká mi. Já na to, že ji ale chci, že mu dám 10 milionů. A on zase, že není na prodej. Tak mu povídám - víš co, tak tady máš 100 milionů, ale ať seš pryč do 20 minut i s celou famílií! A ejhle, za 20 minut je ta luxusní vila moje :-))) Tak tento sen mívám od svých 15 let, kdy jsem poprvé viděl Hračku :-))). ()

eli.s

Další humorně zinscenovaný snímek z nekonvenční sbírky Francise Vebera. Pierre Richard je bezpochyby jeden z nejskvělejších komiků, které kdy mohlo světlo kamer spatřit. Přesto jako by mu zde ještě scházela ta část, kterou v sobě našel až později vedle své polovičky Gérarda Depardieura. ()

Dstar

Dle mne jedna z nejkvalitnějších komedií vůbec.Herecký konzert všech hlavních postav,pointa filmu jasná a jednoznačně nejlepší film Piera R.Ve filmu je krátce k vidění i herecká jednička L.Ventura,čili obsazeno nej.hercema made in France:) Tento snímek dosahuje částečně i na oskarovou hodnotu.Za mne 90% ()

Ospalek

Nepřijde mi to ani tak jako komedie, jako spíš takové psychodrama s jedním hlavním motivem a tím je dilema jestli dále pochlebovat tomu malému rozmazlenému spratkovi anebo se na něj vykašlat. Celkem slušné. 70% ()

Generi

Tenhle film jsem viděla snad po 20 letech a úplně mě dostal. Ono to je spíš sociální drama než komedie. V každém případě vidíme vynikající herecké výkony i zpracování. Tahle éra francouzských filmů byla hvězdná a v dnešních časem se brodíme jakýmsi sajrajtem, který si říká komedie ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů

25.04.2006

Pokuď možno nazvat nějaké tvůrčí seskupení opravdovým samorostem bez pudu sebezáchovy, tak se s velikou pravděpodobností jedná o Petera a Bobbyho Farrellye. Režírujíci bratrská dvojice proslula hitem… (viac)