Vikingovia

• Česko Vikingové (viac)
Írsko / Kanada, (2013–2020), 66 h 51 min (Minutáž: 44–51 min)

Tvorcovia:

Michael Hirst

Scenár:

Michael Hirst

Hudba:

Trevor Morris

Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård, Clive Standen, Alexander Ludwig, Linus Roache, Moe Dunford, Jessalyn Gilsig, Jefferson Hall (viac)

Recenzie používateľa PaTeXx k tomuto seriálu (62)

Season 5 (2017) (S05)

I přes moje zprůměrované hodnocení, které má čtyři hvězdy, se jedná o nejslabší sérii seriálu. To předlouhé natahování a kecání kolem se v hodnocení a hlavně v očích diváku projevuje neskutečným způsobem, a nějaké 2-3 bitvy to určitě nezachrání. Tvůrci mají co zlepšovat, a kurevsky doufám, že se tak stane, ať nám tou poslední sérii neposerou dojem z celého seriálu. ()

Kráľ Rybár (2017) (S05E01)

Start víc než dobrý. Ale jaksi se nemůžu naladit na tu správnou notu. ()

Zem Bohov (2017) (S05E02)

Nadměrná spokojenost. Angličani se už připravují na fight, kripl už přestává být kriplem a potěšila i Lagertha. ()

Vlasť (2017) (S05E03)

Tenhle díl by neměl chybu nebýt Flokiho zatím dost kničemunevedoucí linky. A upřímně se těším až biskup dostane víc prostoru. ()

Plán (2017) (S05E04)

Parádní podívaná dokonce s navnaděním na další epizodku. Nemůžu si stěžovat. ()

Zajatec (2017) (S05E05)

Všechno krásně plyne tak jak má. Sorry kluci. ()

Odkaz (2017) (S05E06)

No doufám, že nás ta bitva příště už čeká, jinak to hodnocení tak pozitivní už být nemusí. ()

Spln (2018) (S05E07)

Naštěstí nejsem typ, co by potřeboval nějakou výraznou akci, aby se mu epizoda líbila, ale ať už ta bitva radši přijde. A finální scéna s Alfredem má ode mě plus. ()

Žart (2018) (S05E08)

Překvapivě první polovina dílu lepší než druhá. Asi nejzbytečnější bitva z celého seriálu vzhledem k tomu, že všechno přece jenom zůstalo jako dřív. Nejslabší epizoda série, bohužel. ()

Jednoduchý príbeh (2018) (S05E09)

Nebýt obřadu a pár výjimečných scén, tak dám suverénně trojku. A to co předvedli Hvitserk s těma Frankama s tím časovým skokem? Ježiši kriste.. ()

Chvíle spomienok (2018) (S05E10)

Nemám sebemenší důvod nedat pět. Hirst si může odfajfknout nově vyzkoušený styl vývoje epizody jako úspěšný. ()

Odhalenie (2018) (S05E11)

Ještě, že tam ten Rollo je. Bez něho by to bylo o třídu horší. ()

Najšpinajvšia vražda (2018) (S05E12)

Nějak cítím a doufám, že zrovna Heahmund bude ten, kdo sesadí Ivara z trůnu. A Floki s tou jeho "nikamnevedoucí" linkou by už taky mohl skončit. ()

Nový boh (2018) (S05E13)

Harald s tím jeho jarlem si u Ivara vykopali hroby. Doufejme, že Hvitserk ho ještě vykopaný nemá, ale obávám se, že sám už je v hrobě. ()

Premárnený okamih (2018) (S05E14)

Ano, moc toho důležitého v této epizodě nebylo, ale pořád se dá říct, že se něco stalo. Bjorn se vyholil a Alfred ostříhal. ()

Peklo (2018) (S05E15)

Parádní řežba s proslovem, skvostný soundtrack a žádný Floki. No nevypadá to krásně? ()

Buddha (2019) (S05E16)

Buddhu jsem zatím absolutně nepobral a jestli bude jeho linka vést k hovnu, jako Floki, tak pokles procent přijde kurevsky brzo. ()

Najstrašnejšia vec (2019) (S05E17)

Poprvé za celou sérii tuto epizodu tahal těsně nad hladinou Island. Konečně se tam nebrblalo o vztazích jako v Ulici, a přišel nějaký ten twist. A že to byl kurva dobrý twist! ()

Baldur (2019) (S05E18)

Jsem rád, že kryplovi se narodila stejná zkomolenina jako jen on sám a jestli by z něho vyrostl stejný egoistický čurák, tak by bylo fajn, kdyby ho venku fakt nechal. ()

Čo sa stane v jaskyni (2019) (S05E19)

Překvapivě jedna z nejlepších epizod série, ne-li nejlepší. Paradoxně ani teď neuvažuju, že bych dal pětku. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Vikingové míří do Valhally

Vikingové míří do Valhally

20.11.2019

Seriál Vikingové od History Channel odplouvá se svojí závěrečnou šestou řadou do věčných lovišť, streamovací služba Netflix má teď pro fanoušky drsných seveřanů ale dobré zprávy. Spolu s tvůrcem… (viac)

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

04.01.2019

Největší hit stanice History seriál Vikingové se blíží do finále. Seriál bude zakončen šestou sérií pravděpodobně zkraje roku 2020 a jeho tvůrce Michael Hirst (Tudorovci) spolu se studiem MGM… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku