Pan Guillaume je nesmlouvavý muž, geniální podnikatel a tvrdohlavý manžel. Paní Bernadette je energická žena, neméně tvrdohlavá manželka a náruživá zahradnice. Jejich manželství je věčný souboj technického talentu a podnikatelských schopností a lásky k přírodě. Stačí jedna výhodná zakázka od Japonců a život paní Bernadette se obrátí naruby. První to "odnese" její zimní zahrada - co se dá dělat, přece svého muže miluje, ale když se obráběcí stroje dostanou i do její ložnice a ona má spánek vyměřený na minutu přesně, vyrazí do protiútoku. A pomsta zklamané manželky stojí rozhodně za to. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

BH7

Náramně jsem se u filmu bavil. Klasická francouzská komedie v čele s nepřekonatelným ''malým nervákem'' Louis de Funés prostě nemá chybu. Vyextrémovaný manželský konflikt v lehkovážném prostředí vytvořil úplně supervlnící se děj. ()

SNCIS

"Guillaume, jsme svoji třiadvacet let. To není málo, už nejsem nejmladší. Obdivuju tě, že mě stále ještě miluješ, ale teď se bude spát. Dobrou noc!" - "Nemůžu spát." - "Tak počítej svoje dělníky!" - 100%. ()

Ospalek

Vynikající, vynikající a ještě jednou vynikající. Sympatičtější dvojici byste těžko hledali. Když k tomu přidáme vyšperkovaný příběh s nádherným koncem, máme tu překrásnou komedii. ()

mistr97

Podle mě jde o jeden ze slabších filmů s Funesem. Několik skvělých, zábavných scén se samozřejmě objeví, díky čemuž jsem film viděl již několikrát, ale celkově nedosahuje takového standardu, jakého jsem u Funese zvyklý. 65 % ()

Sejkorka

Tenhle film jsem neviděl tolikrát, jako perly s LdF z šedesátek. Ale když koukáte s vnoučaty, která se můžou potrhat smíchy ..... nechám ty 3* z minulosti bez recenze. "Vždyť je to na spaní. To jo, ale dává se to do uší". ()