Pan Guillaume je nesmlouvavý muž, geniální podnikatel a tvrdohlavý manžel. Paní Bernadette je energická žena, neméně tvrdohlavá manželka a náruživá zahradnice. Jejich manželství je věčný souboj technického talentu a podnikatelských schopností a lásky k přírodě. Stačí jedna výhodná zakázka od Japonců a život paní Bernadette se obrátí naruby. První to "odnese" její zimní zahrada - co se dá dělat, přece svého muže miluje, ale když se obráběcí stroje dostanou i do její ložnice a ona má spánek vyměřený na minutu přesně, vyrazí do protiútoku. A pomsta zklamané manželky stojí rozhodně za to. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Terik88

Tak Louis de Funes snad nemůže nikdy zklamat. U tohoto jsem se nasmála hodně. Tento film patří k mým nejoblíbenějším s Funesem. Ovšem kdyby měl být můj manžel pan Guillaume, to bych asi nedala :-) ()

SNCIS

"Guillaume, jsme svoji třiadvacet let. To není málo, už nejsem nejmladší. Obdivuju tě, že mě stále ještě miluješ, ale teď se bude spát. Dobrou noc!" - "Nemůžu spát." - "Tak počítej svoje dělníky!" - 100%. ()

Ospalek

Vynikající, vynikající a ještě jednou vynikající. Sympatičtější dvojici byste těžko hledali. Když k tomu přidáme vyšperkovaný příběh s nádherným koncem, máme tu překrásnou komedii. ()

mistr97

Podle mě jde o jeden ze slabších filmů s Funesem. Několik skvělých, zábavných scén se samozřejmě objeví, díky čemuž jsem film viděl již několikrát, ale celkově nedosahuje takového standardu, jakého jsem u Funese zvyklý. 65 % ()

Sejkorka

Tenhle film jsem neviděl tolikrát, jako perly s LdF z šedesátek. Ale když koukáte s vnoučaty, která se můžou potrhat smíchy ..... nechám ty 3* z minulosti bez recenze. "Vždyť je to na spaní. To jo, ale dává se to do uší". ()