Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

stuly

Nezvyknem komentovať každý film, len fakt dobré filmy a tento thriller si to plne zaslúži. Strhujúci thriller od začiatku až do konca. Dávam 4 a pol hviezdičky. V poslednej dobe jeden z najlepších, aký som mal možnosť zhliadnuť. Absolútne odporúčam....POZRITE SI HO!!!Tento film Vás vtiahne do deja okamžite a už sa nebudete môcť na nič iné sústrediť. ()

naytsirk

I přes ten konec, ze kterého jsem byl opravdu zklamaný, musím dát plnohodnotné čtyři hvězdy.... Skvělý, napínavý thriller... ()

keepsmile

ztracený čas, asi jsem náročný divák, ale vůbec mne to nebralo, nelogičnosti, neschopní policajti, scénář zcela postavený na hlavu, ještě víc amerických vlajek a "sweetheart" a už bych se asi pozvracel. ()

Ivuska71

Halle Berry se mi tady zase moc moc líbila - samozřejmě jako holka holce co není na holky. Film je klasický Thriller se vším, co k němu patří. Tedy padouch, v tomto případě moc pěkný psychopat, oběť, hrdinka a spoustu napětí a nějaký ten lekáček - u kterého sebou vždycky trhnu. Mimo jiné jsem se znovu ubezpečila, že práce telefonního operátora, ať už na tísňové lince či jiném call centru není mou vysněnou profesí, popravdě, nedala bych to ani omylem. ()

tuctovychlap

zaslúžené štyri päťcípe..síce koniec šitý horúcou ihlou, ale..kto je dokonalý, nech hodí po mne kamerou.. (v podstate opakujem to, čo napísala larelay :)) ()

Allein4

Nenáročné, odsejpá to, uvěřitelné herecké výkony...oproti tomu místy nelogické, přehnané a se zbytečnými "amerikanismy". Jordan vypadá, jakoby se měla rozsypat, ale dokáže zachovat chladnou hlavu a poradit i tam, kde by to člověk od telefonní operátorky rozhodně nečekal (zadní světlo? - to by asi nevěděla ani polovina mužské populace, čímž nikterak nesnižuji nikoho, jen to prostě nepotřebujeme znát). A co ten v obleku? Přijde mu něco divného a volá 911, ale v pohodě kousek od podezřelého, nezamkne auto, neodjede kus dál... Těch nelogických momentů bych našel víc, ale na druhou stranu jsem si to docela užil, tak to jako celek hodnotím slušně. ()

AltairAhad

"Tak tomu nedám na ČSFD ani dvě hvězdy..." slyšela jsem od nějakých blbečků po odchodu z kina. Buď jim rodiče zakázali jít po kině na nějakou "kurvesky hustou" párty nebo jim došel před filmem pocporn a cola. Pochopím, že ne každý má stejný vkus, ale zatracený napětí, že by se dalo krájet, tisícmilion důvodů proč mít u sebe vždycky mobil a respekt těm, co sedí za telefonem a říkají "911, jak můžeme pomoci?" Tleskám! A herecké nasazení Halle Berry se mi zatraceně líbilo! ()

placido1

Povedený thriller, bylo to teda dost předvídatelný a hlavní herečky trochu hysterický ale to se dá přežít. Celej film jsem se bavil a napnutej sem byl jak guma v trenkách. ()

Mr.Hackels

Za prvních 50-60 minut nemůžu téměř nic vytknout. Halle je tu krásně rozebraná a vy si začnete vážit práce operátorek tísňové linky. Únos a průběh pokusu o záchranu parádní. Tímto ovšem končí. Po hodině to začíná upadat někam k béčkovým hororům. Lekačky, pokusy o jednu nechutnou scénu za druhou a rádoby drsný konec. Ikdyž ten byl z té půlhodiny to lepší. První hodiny 80-90%, druhá tak maximálně 40%. Resultuje mi z toho průměr, ale rozhodně to stojí za vidění. ()

Big Daddy

O napětí není v tomto dílku po většinu času nouze. Dalším příjemným překvapením je hudba a několik originálních nápadů v ději. Zajímavé je alespoň rámcově nahlédnout na spolupráci složek tísňové linky. Drsňácký závěr, který ovšem to z předchozí věty popírá, můj zážitek z filmu kazí a čtyři hvězdy jsou těsné. ()

nakamura

Tento film jsem shlédla se zájmem a v napětí od začátku do konce, takže musím říct, že svůj účel splnil dokonale, zabavil, vytvořil pouto s postavami a v neustále napjaté atmosféře se pomalu blížil ke svému závěru. Samozřejmostí je zde spousta náhod, které čas od času hrdinkám nahrávají a v jiných případech jim zase hází klacky pod nohy ve chvílích, kdy už to vypadá, že záchrana je nevyhnutelná. Ale děj odsýpá svižně a člověk je neustále v napětí a rozhodně se nenudí. Mohl být sice trochu více rozpracován i příběh vraha, možná by se hodilo větší nahlédnutí do jeho zvráceného myšlení, ale hlavní podstatu člověk pochopí i z oněch náznaků, které film poskytuje k poodhalení roušky jeho činů a zvláštního druhu fetišismu, který je nám odhalen až v druhé třetině filmu a dává nám tak možnost prožít onen kýžený "aha" zážitek, který je ve filmech tohoto typu tak oblíbený a také vyžadovaný od diváků - aha, tak proto to tedy ten psychopat vlastně dělá. No a co se týče diskutovaného konce, no byl asi trochu nereálný, !MÍRNÝ SPOILER! já bych se rozhodně s takovým koncem nespokojila, co kdyby náhodou se z toho dostal, že... Ale budiž, je to určitý způsob zadostiučinění pro hrdinky, aniž by si museli přímo ruce ušpinit od krve, takže proč ne. ()

v0jt1s3k

Halle Berry neumí hrát, asi jako jediná z celého filmu. Kde jsou ty její nadějné časy. Paradoxně film je velmi dobře natočen, bohužel jen do chvíle, !SPOILER ALERT! kdy se padouch dostane do úkrytu. Klišé s mobily vypadlými z ruky, ženská, co sedí u telefonu vyšetří celý případ, jede na místo, kde hrozí nebezpečí a ze všech možností ani nezavolá přiteli policajtovi, aby jel s ní.... A nakonec se z ní stane krutopřísná mstitelka.....asi raději skončím, tohle se fakt nedá. !SPOILER ALERT! ()

Tomiczekk

No, napětí v pořádku :) ale ta PŘEDVÍDATELNOST, proč ten Brad dělá z těch herců takový ňoumy kór s Halle :/ každopádně to bylo koukatelný 50% je tam to ALE velký! ()

Teen.AGE.r

Film běží jak po másle, vše klape jak má, až do momentu kdy operátorka zvedne poklop... Pak se z toho stane taková ta běžná pitomost, ala horor, nebo co... Díkybohu, že ho na konci aspoň nazabili, protože pak už bych tomu dal asi jen 2*...65% ()

freywar

Vezmeme Cellular a Mlčení jehňátek, promícháme zatřepeme přidáme pěknou mulatku a blondýnu v ohrožení. A vznikne pěkný film který ve mě vyvolával nervy a napětí od prvních chvil, kdy si konečně někdo všimne ruky z auta nebo barvy, a mé hlasité projevy, ne že půjdeš dolů bez toho že zavoláš pomoc, scenáristé to vyřešili bravurně dolů ji spadne mobil. Atd za mě 4 hvězdy. ()