Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

FantoMaSk

Wow, tak to jsem necekal. Prvni 3/4 filmu skoro na 6* a velka skoda, ze posledni ctvrtinka v tempu mirne ztraci. I tak ale velmi mile prekvapeni a vedle Premium Rush jeden s nejsvizneji odsypajicich filmu posledni doby. Navzdory mym puvodnim pochybam navic film v kine film funguje velice dobre - zejmena diky dynamickemu strihu a zvukove slozce . ()

halberdier

Od tohoto filmu jsem toho příliš nečekal, šel jsem na něho jako doprovod. Byl jsem ale víc než příjemně překvapený. Film je opravdu napínavý a v některých pasážích až strašidelný. Herecké výkony jsou ucházející, Berry neurazí, potěší především Michael Eklund, který si po Divide střihl další roli úchyla. ()

Eddemi

Skoda poslednej polhodiny a hlavne zaveru, ktory vyznel uz vazne uplne nonsens a gycovito... Inak prva hodka fajn, napatie nechybalo ani nic... :-) ()

Rodriguess

100% cistokrvny thriller, ktory nas od zaciatku do konca drzi v napatí, koniec by mohol byt riesení inak ale bola to zabava. Ako celok velmi dobre. ()

paradoxman

No ty vole. To byla soda. Pár momentů mě pěkně vyděsilo, nekteré znechutily. Nečekaný závěr překvapil a celkový dojem z filmu dvakrát podtrhnul. Jen mě mrzí, že si tvůrci nemohli odpustit agitační antigun repliku: "I got burglars breaking into a house next to mine. I got a shotgun, you want me to stop them? -- Nope, don't do that. I'm sending officers right now, sir." ()

atms

První hodina filmu takřka dokonalá. Emotivní a napínavé, uvažoval jsem o 5*. Posledních 30 minut béčkový thriller. Zkazilo mi to dojem z celého filmu. ()

tomco3131

Vynikajúci thriller, ktorý drží poctivo v napätí počas celej jeho dĺžky. Halle Berry znovu dokazuje že je vynikajúca herečka. Časť keď sa obeť nachádza v kufri je úplne fantastická. Som veľký fanúšik thrillerov a toto považujem jednoznačne za jeden s lepších, ktorý diváka veľmi osloví. Škoda že sa koniec nevyvíja logickejším chovaním z pohľadu hlavnej predstaviteľky, aj napriek tomu to však má aj v závere skvelé napätie. Takto nejako si predstavujem thriller. ()

FOndra

Takhle si představuju průměrný Thriller... Slušně natočené, zahrané. Nápad to má. Ve výsledku je to nakonec o hodně zajímavější, než většina současných snímků tohoto ražení. 70% ()

Pepe1783

Tak něco tak špatného jsem opravdu nečekal. Film je plný nelogičností, všechny herečky hodně přehrávají...no a ten konec...bez komentáře... ()

MrFarmer

Původně jsem chtěl dát 4*, ale závěrečných 10 min který nebudu spoilerovat celkový dojem pěkně pokazily :-/ Jinak parádní dramáč se super hereckými výkony ! ()

Venceslao90

Je pravda, že námět není zrovna nic moc originálního, ale na druhou stranu je to vážně napínavé od začátku do konce. Kvalitní thriller by měl být právě takový. Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdami, ale nakonec se přikláním k tomu vyššímu hodnocení. ()

Honzad007

Kdyby nebylo z traileru tak idiotsky zřejmé, jakým směrem se bude každý část příběhu ubírat, možná bych si jinak solidně natočený thriller s relativně civilně hrající Halle užil. Takhle mi ale bylo až příliš jasné, co se bude odehrávat, a výraznějšího překvapení jsem se dočkal až v samotném závěru. Tam mě ale tak vytočilo, že jsem byl nakonec rád, že už je konec. Velká škoda, potenciál i netradiční zážitek z "kufrových" scén mohl být využit mnohem lépe. O tuctovém záporákovi ani nemluvě. 55% ()

wick

Celkem slušně rozjetý thriller zastavuje několik tupých scén, které vidíme v každém podobném americkém filmu (svědek v autě, gauner dostane do hlavy ránu, spadne z několika metrů a nikde ani škrábanec), konec je už úplné clichés a nechybí americká vlajka, tentokrát na stožáru. ()

N0X.

"It's already done!" Krásne napínavá jednohubka sa síce pomaly rozbieha ale potom krásne beží skoro celý film. Berry emocionálne fenomenálna, no Eklund sa tiež nenechal zahambiť. Jeho psychopat sa takmer dostal na úroveň toho Hobkinsonovho. Ale záver to trochu pokazil. Škoda. 4/5 filmu boli na 5*. Verdikt: 87% ()

bmolko

Nekomplikovaný a dynamický thriller, který byl v Americe překvapivým kasovním hitem, si na nic nehraje a jde mu hlavně o akci. Až na zpomalené záběry na rozzuřeného psychopata mu vlastně nejde ani nic vytknout. Baví hodně dobře. ()

Idoviren

To její páčo. Docela se mi zamlouvala postava toho zabijáka. To její páčo. A to unesené děvče bylo sympatické a dalo se mu fandit. To její páčo. The Call má vcelku slušnou atmosféru. To její páčo. No a Halle Berry... Já nevím, ale něco mi na ní nesedělo. Asi to její páčo... ()