jasione

Dechberoucí vyvrcholení prvních tří sérií, čím dál lepší herecké výkony, především u výslechů. Série si drží kvality předchozích dvou - napětí nevychází z přehnaných akčních scén, ale je vystavěné spíše pomocí dobře napsaných dialogů; zároveň jde stále o klasický detektivní příběh (vycházející z reálných policejních případů), který je uvěřitelný a bez patosu. Kamera se nesnaží prvoplánově zalíbit, nabízí často streetově ponuré až nepříjemné záběry. Navzdory několika logickým nesrovnalostem ve finále této série je to za mě TOP5 všech seriálů z policejního prostředí. Body navíc za britskou emoční deprivaci, která frustruje i fascinuje zároveň. ()

ER

Tak tuto sérii jsem "hltal očima". Opět vévodí psychohrátky,napasované na skvěle vybrané herecké postavy a zápletku,...to by ani Freud nevymyslel. Punc pravdivé story zůstává. ()

B3n

Tu už to bolo príliš scenáristicky naťahované občas na hranicu absurdna, ale stále vynikajúco pozerateľné, tento seriál sa zlepšuje od série k sérii, určite budem odporúčať ďalej. S postavami som sa zžil až natoľko, že toho nechutného slizkého pičusa s konským ksichtom by som najradšej rozkopal na kašu. ()